373 Views
2018 May 17car
img

مزدا 3


در سال آینده، نمایشگاه جدید Mazda 3 با الهام ازمفهوم KAI (بالا) از 2017 نمایشگاه توکیو خواهد بود.  خودروی دراماتیک طراحی شده برای ترکیب  عناصر بصری کمتر، برای یک سطح پاکیزه، کمتر مبهم است.  این مفهوم طراحی شده است تا ساخته شود،  هرچند مدل تولیدی بالاتر خواهد بود و بر روی چرخ های کوچکتر اجرا می شود.  یک کابین تمیز به نظر  می رسد طراحی بیرونی صاف، با داشبورد تمام عرض و صفحه نمایش سرگرمی گسترده که از درب مسافر تا فرمان استوار می شود.


مرسدس کلاس B


به علاوه چندین SUVs، ورود جدید A-Class پیش نمایش معرفی کلیه جدید کلاس B.  و این مرسدس بنزین MPV خود را حفظ خواهد کرد، به جای  متلاشی شدن به یک متقاطع.

همانطور که تصویر منحصر به فرد ما نشان می دهد، این خودرو نه تنها از کلاس A خود پلت فرم خود را دریافت نخواهد کرد؛  انتظار میرود که برخی از سبک  هات را نیز به همراه موتورهای آن به اشتراک بگذاریم - بنابراین ممکن است یک هیبرید پلاگین وجود داشته باشد.  با این حال، اعتقاد بر این است که کلاس BB جدید دارای بیش از پنج کرسی نیست، و آن را رقیب برای BMW 2 سری فعال تورر .


مرسدس EQ A


هیچ سازنده نمیتواند طیف وسیعی از خودروهای بدون برق را توسعه دهد و EQ A یک مدل الکتریکی خالص است که بر اساس تکنولوژی پلتفرم جدید ساخته شده است.  این خودرو بخشی از برند زیرمجموعه EQQ جدید مرسدس است و اگر چه ما دقیقا نمیدانیم چه چیزی شبیه آن است، ما انتظار داریم که این خودرو در راستای مفهوم EQ A از نمایشگاه سال گذشته فرانکفورت باشد.  حتی  جزئیات جزئیات آبی به احتمال زیاد به تولید می رسد. انتظار می رود طیف وسیعی از 2500 مایل و  انواع خروجی های قدرت، با امکان چرخش چهار چرخ.


مرسدس EQ C


دو بزرگترین رنج در اتومبیل در حال حاضر SUVs و برق است، بنابراین جدید EQ C باید در حق پول است. این اولین خودروی مدل EQQ خواهد بود و بر پایه پلت فرم EVV جدید و مقیاس پذیر مرسدس بنز است.

این در مورد همان اندازه GLC فعلی است و دو موتور الکتریکی، یک در هر محور، برای ارائه درایو چهار چرخ وجود دارد.  بسته به نوع باتری ها، انتظار می رود که فاصله تا فاصله 3100 مایل باشد، و ما فکر می کنیم که حتی پایه ترین مدل ها باید با یک بار شارژ حدود 250 مایل باشد.


مرسدس GLA


اکنون که A-Class جدید معرفی شده است، بقیه مدل های A تحت تحول مشابهی قرار می گیرند و GLA دور نیست. این خودرو مانند Audi Q3 و BMW X1 رقیب خواهد بود، اما به عنوان پیش نمایش تصویر منحصر به فرد ما، این خودرو بیشتر از یک سوپاپ سواری بالاتر از یک SUV کامل است که نقش آن توسط GLB پر می شود.

به طور طبیعی، GLA از رده A-Class، با همان پلت فرم و محدوده مشابه موتور، پیروی خواهد کرد. انتظار میرود این همان کابین شگفت انگیز و همچنین داشتن اتاق بیشتری نسبت به ماشین خروجی باشد.


مرسدس بنز GLB


هنگامی که تصویر منحصر به فرد خود را از GLB می بینید، آسان ساختن آن در ترکیب مرسدس بنز است. جایی که جدید GLAA بیشتر از یک سوار سوار با تمرکز بر توانایی های جاده است، GLBB با الهام از کلاسیک G-Wagen ، با خطوط جعبه ای خود را به  منظور تجدید نظر به خریداران که مایل به سبک جاده و جاده مواد.

آنچه که آن را با GLA به اشتراک می گذارد پلت فرم آن است. آن را بر اساس معماری مشابه با کلاس  A  جدید، بنابراین شما می توانید نسخه های جلو و چهار چرخ درایو، و همچنین طیف گسترده ای از موتورهای بنزینی و دیزلی انتظار می رود.


MINI EV


این که آیا نسخه تولید MINI EV یک ظاهر دمدمی مزاجی از مفهوم درخشان 20177 را حفظ خواهد کرد، هنوز دیده می شود.  با این حال، حتی اگر آن را  کاهش داده است، جزئیات شانس خوبی وجود دارد مانند مشبک مسطح به نظر می رسد که ماشین را جدا از برادر بزرگتر بنزین و دیزلی خود قرار دهد.

MINI در حال حاضر جزئیات دقیق تر شدن در نیروی ترمز را حفظ می کند، اما EV امکان استفاده از وسیله ی در حال اجرا را از پدر و مادر BMW i3 را با استفاده از شارژ کامل و سازگاری با شارژ سریع DCC فراهم می کند.


پلستار 1


نخستین خودروی جدید از ولوو با نام تجاری جدید با کارایی بالا، در ماه اکتبر گذشته عرضه شد اما تا اواسط سال آینده تولید نخواهد شد.

Polestar 1 یک موتور بنزینی با ظرفیت 2.0 لیتری  چهار سیلندر با موتور شروع کننده / ژنراتور و موتور الکتریکی را برای 592 اسب بخار و 0-60mph در کمتر از 4 ثانیه مخلوط می کند.  این ادعا می کند تا 933 مایل از الکتریکی در حال اجرا، در حالی که تعلیق فعال می تواند به تغییرات در سطح جاده در کمتر از دو میلی ثانیه واکنش نشان می دهد.  در مورد اشتراک ارائه می شود، 11 تنها درایو چپ دست است.


پورشه 911


911 یک نماد موتورسواری است، اما نسل بعدی در  یکی از بروزترین بحثهای روز افزون، معرفی خواهد شد: معرفی سیستم قدرت هیبریدی پلاگین.

با این وجود، طبق الگوی مبتکرانه، انتظار نمی رود مدل جدید 992 در مقایسه با خودرو فعلی، به نظر می رسد تا پایان سال جاری، احتمالا در نمایشگاه اتومبیل پاریس در سپتامبر، بسیار متفاوت خواهد بود.  حتی هیبریدی بر روی عملکرد تمرکز خواهد کرد،  به علاوه ما فکر می کنیم که موتور شش سیلندر را حفظ خواهد کرد. ما انتظار داریم طرح Panamera مانند کابین در سراسر محدوده نیز هست.


پورشه ماموریت E


رقیب Tesla Model S لوکس پورشه، پیش از سال 2020، به نمایش گذاشتن برنامه های آینده EVV با نام تجاری می رسد. در ابتدا، ماموریت EE به عنوان یک سالن 59 دلاری دوقلوی چهار درب، 4WDD، قبل از نسخه های دیگر می آید.  این شرکت ادعا می کند که 0. 62 مگاپیکسل در ثانیه در 3.55 ثانیه و در فاصله 300 مایل، در حالی که صاحبان قادر خواهند بود تا خودروهای خود را با 249 مایل از محدوده در کمتر از 20 دقیقه بپردازند.

پورشه رسما تولید را تأیید نکرده است، اما از 2015 2015 مرسدس بنز 2015 برای نشان دادن واکنش استفاده کرده است.  ما انتظار داریم که در سال آینده  این فروش را ببینیم.


پورشه ماموریت E Cross Turismo


ما شاهد آزمایش ماموریت E در جاده ها هستیم، اما پورشه همچنین نسخه املاک صلیب Turismoسواری را نشان داده است.  این شبیه به تمام مدل های آئودی و رقیب برای مدل Tesla X است .

مانند ماموریت E، Cross Turismo دارای دو موتور الکتریکی است که 600 اسب بخار را اضافه می کند، در حالی که باتری ها باید محدوده 250 مایل را داشته باشند.  این هنوز برای دریافت نور سبز  است، اما ما انتظار داریم که این سال آینده باشد.


Range Rover Evoque Mk2


Land Rover با Evoque جکپات را به دست آورد و این موفقیت برای Mk2 ادامه دارد.  این بدان  معناست که به دلیل اینکه تصویر منحصر به فرد ما نشان می دهد، به نظر نمی رسد ماشین های فعلی متفاوت باشد.

ما انتظار می رود برخی از تاثیرات Velar ، عمدتا در جلوی، اما این در مورد آن است.  موتورهای بنزینی و دیزلی InGeNi JLRR به احتمال زیاد ماشین را به قدرت می رسانند و با وجود پلت فرم نسبی Evoque، این شرکت در حال کار بر روی نسخه خفیف هیبریدی است.

مرسدس بنز GLB

Range Rover Evoque Mk2

پورشه 911

پورشه ماموریت E

پلستار 1

MINI EV

مزدا 3

مرسدس کلاس B

مرسدس EQ A

مرسدس EQ C

مرسدس GLA

E Cross Turismo

مرسدس

وولوو