251 Views
2018 May 22car
img

رنو کلو


پیش بینی ما این است که جدید Clio ستاره رنو در نمایشگاه پاریس در ماه سپتامبر خواهد بود.  این به  زودی نمی تواند به اندازه کافی برسد، چرا که بسیاری از رقبای جدید مانند Ford Fiesta اخیرا  فرود آمده اند.

برای مقابله با آنها، Clio از دیدگاه تجدید نظر شده در تصویر منحصر به فرد ما، یک پلتفرم جدید (باNissan Micra به اشتراک گذاشته شده) و امکان نسخه ی "سبک خنک" دیدن می کند.  تغییرات بزرگی  در کابین خواهد بود، با صفحه نمایش لمسی بزرگتر در مرکز تیغه و گام بزرگ در کیفیت مواد.


Skoda Superb


در سال آینده، ما باید به روز رسانی به Superb را ببینید ، اما همانطور که می توانید از شات جاسوسی ما ببینید، تغییرات به نظر می رسد بسیار کم است؛فقط برخی از تغییرات به ضربه گیر، و همچنینچراغ های تغییر شکل.

تغییرات بزرگی در زیر پوست است، زیرا Superb اولین Skoda خواهد بود که دارای گزینه ترکیبی باشد. این خودرو از VW Passat GTE از تنظیم سوخت بنزین استفاده خواهد کرد، اما دارای یک باتری بزرگتر است که می تواند تا 44 مایل رانندگی الکتریکی خالص را از بین ببرد. Skodaa در نظر دارد  برای ارائه ترانسفورماتور در تعدادی از سطوح ترازو، نیز ارائه دهد.


Skoda Vision X


Vision X پیش نمایش کلیشه ای جدیدی از Skoda را که در بازار همانند آرونا از SEATT نام برنده است، به بازار عرضه می کند.  همانطور که با این خودرو، آن را تحت تاثیر کوچکترین تکرار A0 از پلت فرم  MQB گروه VW، اما با فاصله بین محور طولانی تر برای ایجاد یک فضای داخلی بزرگ تر و خانواده دوستانه.

اطلاعات در مورد محدوده موتور در حال حاضر کمیاب است، اگرچه می توان گفت که خودروی مفهومی Vision X که توسط Skoda در آخرین نمایشگاه ژنو موتور نمایش داده شد، دارای یک نیروی هیبریدی خفیف بود.  این شامل یک موتور الکتریکی با قدرت 277 اسب بخار بود که بر روی محور عقب عمل می کرد تا خودروی چهار چرخ را در اختیار داشته باشد و به آن اجازه می داد تا فاصله کوتاهی را به برق برساند.


SsangYong e-SIV


مفهوم e-SIV که در نمایش ژنو اخیر دیده می شود، خروجی بزرگی برای SsangYong است ، اما انتظار نمی رود که به عنوان محصول تولید شود.  در عوض، این نشان می دهد که تعهد نام تجاری به EVss، اتصال و رانندگی مستقل است .  شاید مهمتر از همه،  این نخستین نشانه ای از انتظارات بعدی ازKorando است .

برخی از عناصر طراحی SsangYong معاصر مانند عقب شانه های شان روشن هستند، اما انتهای عقب بسیار متفاوت است، با یک پنجره به شدت رکاب زده و زاویه ای C ستون ها به نظر کوپه نگاه کنید.سوزوکی جیمی


پس از 21 سال، سوزوکی جیمینی فعلی خود را در  سال آینده با یک مدل کاملا جدید جایگزین خواهد کرد.  همانطور که شات های جاسوسی ما نشان داده  شده است، یک ظاهر طراحی شده آن به سختی یک ردیف رادیکال است، به نظر می رسد ناتمام، جعبه ای است - گرچه پنجره مشبک بازنگری شده است.

در داخل نیز چیزها آشنا هستند، اما با برخی از تغییرات مهم مانند ابزارهای جدید و صفحه نمایش لمسی infotainment در بالای صفحه نمایش.  در  حال حاضر، جزئیات فنی رسمی در مورد خودرو جدید وجود ندارد، اما ما انتظار داریم که این خودرو همچنان یک خودروی بدون راننده ارزان و با قابلیت چرخش چهار چرخ باشد.


مدل تسلا 3


BMW 3 Series-rivaling Model 3 در حال حاضر در سایر نقاط جهان فروخته می شود، اما با توجه به مشکلات تولید شده مستند Tesla، ما انتظار نداریم که خودروهای دست راست را در انگلستان تا سال 2019 ببینیم.

اساسی ترین مدل 3 دارای چرخهای عقب و محدوده 220 دلاری است و علاوه بر آن یک نسخه سریعتر با محدوده 310 مایل است.  شایعات در مورد سریع دو موتور P نیز زیاد است.  درایو در ایالات متحده ما را  تحت تاثیر قرار داد، اما ما فکر می کنیم که برخی از افراد به سختی می توانند با بسیاری از سیستم های ماشین کنترل شده توسط صفحه نمایش لمسی سازگار شوند.


تسلا مدل Y


درست همانطور که مدل 3 جایگزین مناسب تر برایمدل S است ، مدل SUV Y کوچکتر و ارزان تر از مدل XX خواهد بود. تصویر منحصر به فرد ما نشان می دهد که چگونه فکر می کنیم نگاهی به آن خواهیم داشت، یک طرح معمول تر، اما نگه داشتن بینی بدون مشبک. در واقع، آن یک مدل 33 با یک پلت  فرم خواهد بود که هزینه های توسعه را حفظ می کند.

ما همچنین انتظار می رود که مدل Y مدل راننده مشابه با مدل 3 داشته باشد که در حال حاضر مدل های استاندارد 220 دلاری و 310 مایل طولانی را ارائه می دهد.


تسلا وانت


با توجه به موفقیت pick-ups در تسلا بومی ایالات متحده، مدیر عامل شرکت Elon Musk در سال گذشته تأیید کرد که یک کامیون کامیون تمام به دنبال مدل Y است و هیچ شگفتی واقعی نیست.  ما انتظار داریم Teslaa، که در تصویر منحصر به فرد ما نمایش داده می شود، تنها با درایو چهار چرخ و محبوب ترین دوچرخه کابین موجود باشد.

مسک گفت که جمع آوری خواهد شد در مورد همان اندازه به عنوان پیشرو در بازار F-150، و شاید بزرگتر.  این باعث می شود که آن بزرگتر از کامیون  های برتر در انگلیس باشد، بنابراین آمریکا بزرگترین بازار هدف خواهد بود.تویوتا سوپرا


تویوتا یکی از پر جنب و جوش ترین مارک های در ژنو موتور نمایش بود و ستاره بدون شک آن  GR Supra مسابقه مفهوم - روشن ترین نشان می دهد هنوز از آنچه انتظار می رود از Supra آینده، پیش نمایش توسط تصویر منحصر به فرد ما.

خواهر بعدی BMW Z4، نسل پنجم نسل از ماشین های اسپرت سازنده توسط Gazoo Racing توسعه می یابد.  این خودروی کوپه دارای موتور جلو و موتور می باشد و موتور شش سیلندر آن تا  330 اسب بخار قدرت را برای مدت زمان صفر تا 62 ثانیه ای با سرعت 3.8 ثانیه افزایش می دهد.


فولکس واگن گلف


فولکس واگن ممکن است یک خانواده جدید از اتومبیل های الکتریکی ID ایجاد کند، اما همچنان معتقد است که گلف همچنان مدل اصلی خود خواهد بود.

Mk8 hatch باید در تابستان 2019 تولید شود، و از یک نسخه به روز شده از پلت فرم MQB نام تجاری استفاده خواهد کرد.  همانطور که تصویر  منحصر به فرد ما نشان می دهد، می توانید انتظار داشته باشید طراحی بیرونی یک تکامل ماشین های فعلی باشد.

انقلاب واقعا در داخل انجام می شود، به لطف پذیرش تکنولوژی خفیف هیبریدی و داشبورد کاملا دیجیتال، همراه با قابلیت اتصال و ویژگی های ایمنی پیشرفته.


Volvo V40


جایگزینی Volvo برای V40 براساس همان معماری مدولار فشرده (CMA) به عنوان جدید  XC40 SUV خواهد بود.  این نه تنها به کاهش هزینه های توسعه  کمک می کند، بلکه همچنین به این معنی است که ماشین با برق اضافی ترکیبی و خالص برق، و نیز موتورهای بنزینی و دیزلی معمولی ارائه می شود.

ولوو اشاره کرده است که V40، که توسط تصویر منحصر به فرد ما ارائه می شود، یک تجربه رانندگی پویا تر از راحتی XC40 را ارائه می دهد.  این امر  باعث می شود که خریداران با وسوسه انگیز از BMW 1 سری و آئودی A3 فاصله بگیرند.

رنو کلو

Volvo V40

تویوتا سوپرا

تسلا وانت

تسلا مدل Y

مدل تسلا 3

فولکس واگن گلف

Skoda Superb

Skoda Vision X

SsangYong e-SIV

سوزوکی جیمی

۲۰۱۹