236 Views
img

گوشی های هوشمند و تبلت ها علاوه بر امکانات گسترده ای که در اختیار کاربران خود قرار می دهد وسیله مناسبی برای سرگرمی و انجام بازی است.حالا به این فکر کنبد که در جمع دوستان یا دورهمی های خانوادگی امکان این وجود دارد که به صورت چند نفره و به طور رقابتی یک بازی به خصوص را انجام دهید.

قطعا یکی از هیجان انگیزترین نوع بازی ، بازی های دو یا چند نفره با دوستان است! حالا تصور کنید که بتوانید به صورت آفلاین اینکار را در گوشی یا تبلت اندرویدی انجام دهید که مسلما لذت بازی های گروهی چند برابر خواهد شد.


Asphalt 8

بازی ماشین مسابقه ای Asphalt 8 از بازی چندنفره پشتیبانی میکند. تنها کافی است وای فای را از طریق Hotspot با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید تا اتصال به یک دستگاه ایجاد شود و بتوانید مسابقه را شروع کنید. گرافیک این بازی عالی بوده و گیم پلی کاملا پیشرفته ای دارد که هرکسی آن را می پسندد.


Let’s Golf! 3

همان طور که از نام بازی مشخص است این بازی مربوط به ورزش گلف است و شما می توانید دوستان خود را در شبکه محلی وای فای به عنوان رقیبان خود اضافه کرده و هیجان بازی تان را چند برابر کنید.

Critical Strike Portable

Critical Strike Portable یک بازی تیراندازی به صورت اول شخص برای دستگاه های اندرویدی است که شما می توانید با اضافه کردن دوستان خود بر روی شبکه WiFi این بازی را همراه با دوستانتان انجام داده و لذت ببرید. گرافیک این بازی ممکن است شما را تحت تاثیر قرار ندهد با این حال شما مطمئنا از کنترل در داخل بازی لذت خواهید برد.

Brothers in Arms 3

این بازی با تعداد بالایی از جلوه های بصری و گرافیکی شما را مجذوب خود خواهد کرد. همچنین به یاری دوستانتان که بر روی شبکه محلی به این بازی متصل هستند میتوانید ماموریت های خود را به انجام رسانده و با آنها رقابت کنید.

Mini Militia

Mini Militia یک بازی گروهی اندروید ساده و زیباست که در آن یک پسر کوچک با سلاح را کنترل می کنید. این بازی نیز مولتی پلیر بوده و یکی از بهترین بازی های چند نفره است زیرا در عین سادگی شما را سرگرم نگه میدارد.

SIX Takes

این بازی کارت به نوعی منحصر به فرد است زیرا از بازی های افسانه ای ولفگانگ کرامر الهام گرفته شده است. اگر شما از علاقه مندان کارت بازی هستید این روش جایگزین ، می تواند شما را راضی نگه دارد. همچنین میتوانید دوستان خود را دعوت کنید تا از طریق وای فای محلی به شما در بازی بپیوندند.

DUAL!

در دوئل که یک بازی جالب و سرگم کننده اندروید است شما باید جان دوست خود را با شلیک تیر های مربعی تمام کنید و برنده شوید. شما تنها میتوانید از طریق گلوله های شلیک شده موقعیت دوست خود را حدس بزنید ، این بازی از طریق وای فای و بلوتوث قابل انجام است و دارای طراحی فلت و افکت های بسیار زیبا میباشد.

بازی

سرگرمی

آنلاین

چند نفره

PES

gta

game

آفلاین