46071 Views
2017 Dec 25technology
img

امسال سال فوق العاده دیگری برای بازی های ویدئویی بود. از 2016 تا سال 2017، بازی های ویدئویی جدید از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده اند. ما در این مطلب سایت edanesh عنوان های برتر بازی هایی ویدئویی را مورد بررسی قرار می دهد. در ادامه این مطلب 10 بازی برتر از نگاه سایت تلگراف معرفی می شوند.

Dishonored: Death of the Outsider

این بازی توسط Arkane Studios طراحی شده است و به صورت اختصاصی برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر شده است.Dishonored 2 یک بازی زیبا مناسب برای تمام سنین است.  یک جعبه شنی هوشمند است که بازیکنان را به انجام آزمایش دعوت میکند و برای آنان که از قدرت تخیل خود به خوبی استفاده می کنند پاداش می دهد.


Persona 5

Atlus توسعه دهنده این بازی است و این بازی فقط برای PS4 منتشر شده است. Persona 5 در سال جاری منتشر شد و  انتظارات از آن بعد از انتشار موفق Persona 4 بالا رفت.این بازی جزو بازی های نقش آفرینی سبک کلاسیک ژاپنی است که سازندگان آن گفته بودند که این بازی سبک RPG ژاپنی را متحول خواهد کرد. داستان بازی درباره گروهی از بچه‌های دبیرستانی مدرسه شوجین است که هر کدام از آن ها مشغول به زندگی خود هستند اما رفته رفته در طول بازی می‌فهمند که از نیرویی ویژه به نام پرسونا برخوردارند.

Resident Evil 7

Resident Evil 7 توسط گروه Capcom توسعه یافت و این بازی هم اکنون در نسخه های PS4, Xbox One, PC منتشر شده است. . Resident Evil 7 از بهترین بازیهای ترسناک در سال های اخیر می باشد. این قسمت از بازی، داستان یک خانواده به نام Bakers است و گیمر در نقش ایتن قرار می گیرد. همسر ایتن گم می شود و ایتن در عمارت قدیمی بیکرها به دنبال سرنخی از همسرش می گردد.


Splatoon 2

توسعه دهنده Switch مخصوص پلتفرم نینتندو منتشر شده است. این بازی شاید از نظر  المان‌هایی نظیر موسیقی یا گرافیک خیره کننده باشد اما در دل این گیم پلی یک جذابیت خاصی وجود دارد که این بازی را در لیست بهترین بازی های امسال قرار داده است. شما در این بازی در نقش مامور وظیفه شماره 4 مامور گمشده را بیابید. بازی در پنج بخش مختلف روایت می شود که هرکدام زیرمجموعه‌های خود را دارند و در مجموع، ۲۷ مرحله و پنج باس فایت پایان کار بخش داستانی Splatoon 2 است که در نهایت شما را نزدیک به چهار ساعت سرگرم می‌کند.

Prey

توسعه دهنده این بازی گروه Arkane Studios می باشد. بازی شکار برای پلتفرم های  PS4, Xbox One, PC منتشر شده است. این بازی در سبک علمی تخیلی گیمر ها را در فضایی متفاوت و ترسناک قرار می دهد. داستان این بازی درباره حمله یک موجود بیگانه عجیب و غریب به ایستگاه فضایی Talos I است.


Horizon Zero Dawn

توسغه یافته توسط Guerilla Games و فقط برای پلتفرم PS4 منتشر شده است. این بازی یکی از بهترین بازی های استودیو Guerilla Games است که سبک جدیدی در آن به کار رفته است. این بازی یه سبک ماجراجویی جذاب همراه با اتفاقات عجیب و غریب در طول داستان بازی است.

Divinity: Original Sin 2

توسعه یافته در استودیو Larian و برای استفاده در pc منتشر شده است. یک بازی در سبک انتقام جویانه کلاسیک بر اساس یک داستان حماسی است که یکی بهترین بازی های کامپیوتر در سال 2017 بوده است. از گیم‌پلی طولانی و شدیدا سرگرم‌کننده گرفته تا داستانی عالی و غنی و جلوه‌های بصری زیبا که Divinity: Original Sin II را به زیباترین بازی نقش آفرینی ایزومتریک تبدیل کرده‌اند

Destiny 2

طراحی و توسعه توسط Bungie و در نسخه های PS4, Xbox One, PC منتشر شده است. یک بازی جذاب در بستر داستان سطحی که ویژگی های چند نفره آن شما را مجذوب می کند.


Yakuza 0

توسعه دهنده Sega و مخصوص پلتفرم PS4 منتشر شده است. Yakuza 0 یکی از بهترین بازی های مطلق  سال 2017 است که از ابتدای بازی تا پایان آن لذت بخش و هیجان انگیز است. این بازی در بررسی سایت های بازی های دیجیتال مانند سایت گیم اسپات بهترین امتیاز را بدست آورده است.

Assassin's Creed: Origins

توسعه دهنده این بازی گروه Ubisoft  است و این بازی برای پلتفرم PC منتشر شده است.داستان این بازی تلفیقی از عشق و نفرت به خانواده است. این بازی نه تنها بهترین بازی مبتنی بر داستان های دنباله دار است بلکه بهترین بازی در جهان است.


ps4

بازی های ویدئویی

Xbox One