1986 Views
img

10. Uncharted: The Lost Legacy


سازنده : Naughty Dog

کنسول بازی : PS4

داستان جدید آنچارتد بدون حضور ناتان دریک، اما با تمام انفجار ها و اقدامات. برای بازی که معروف شدنش از زمان پخش DLC  برای آنچارتد 4 آغاز شد این داستان (میراث گمشده) فراتر از اون چیزی بود که طرفداران انتظار داشتند. بازی که حس یک موسیقی دان برجسته تمامی جنبه ها را به شما می دهد ناگتی داگ میراث گمشده را به سرعت تبدیل به یکی از بهترین بازی های 2017 کرد.  با تبدیل شروران قبلی مثل نادین و کلویی به نقش هایی مثل  قهرمانان دوگانه باعث می شوند جذابیت و حساسیت کمی برای تکمیل میراثی که ناتان دریک باقی مانده است ایجاد شود . این نوع داستانی است که فقط ناگتی داگ میتواند آن را ارائه دهد که با درخشش فوق العاده کلودیا بلک و لورا بیلی تجربه بازی لذت بخشی با قسمت های قوی و پرجزئیات ایجاد می شود.


9. Cuphead


سازنده : Studio MDHR

کنسول بازی : Xbox One, PC

یک  بازی دو بعدی  کارتونی زیبا و پرطرفدار از مدل تیراندازی همراه چالش مطابقت با قدیمی مدرسه Cuphead درست در اینجا همراه با کونترا و متال اسلاگ درکارخانه معروف دستکشهای اسلحه سازی است که تماشاچیان را با سبک لذت بخش و بازیکنان پر جنب و جوش را با مشکلاتی (اما همیشه شکست خورده) روبرو می کنند. انیمیشن دقیق با پس زمینه های آبرنگ زرق و برق دار با دست کشیده، باعث می شود که هر سطح به یک کارتون قابل بازی 1930 تبدیل شود و تاکید بر مبارزات رئیس باعث زود تسلیم شدن شما می گردد. حتی اگر به نظر برسد که در مسیر خود با  شیطان تاریخ مواجه شدید، مهارتهای شناخت الگوی خود و رفلکس های تند و تیزی را که  با هر نبردی رشد می کند را احساس خواهید کرد- تا اینکه در نهایت، شما طعم پیروزی شیرین را می چشید. چند لحطه بعد، شما دوباره به میدان جنگ برای مبارزه بعدی پرش می کنید  و سفر دوباره آغاز می شود. حتی زمانی که یک رئیس ساعت شما را برای 12 دقیقه ا پاک می کند، Cuphrd و ماگ من با خوشحالی  سرسختانه و مسری وار به عنوان یک یادآور تشویق کننده عمل می کند: دفعه بعد شما برنده خواهید بود. یا دفعه های بعد از آن را. با این حال هرچقدر که طول بکشد، واقعا به دلیل آن همه احساس رضایتی که سزاور آن هستیم به خاطر بهترین چالش ها که نیازمند توانایی مطلق ارزش دارد.


8. Wolfenstein 2: The New Colossus


سازنده : Machine Games

کنسول بازی : Xbox One, PS4, PC

بازی بر اساس دنیای تیراندازی اول شخص همراه با حس طنز و مقدار زیادی خشونت و حس نازی بودن که به یادماندنی خواهد بود. Wolfenstein 2 یک تیرانداز ماهر است، مطمئن باشید، با برخی از مجموعه های قابل توجه و مجموعه ای از سلاح های رضایت بخش مرگبار به وسیله آتش. با این حال، چیزی آن را جدا می کند، شخصیت دوست داشتنی است که دنیای بازی را پر کرده است. به لطف داستان پس زمینه و صحنه های کوتاه از گذشته قابل احساس با همسر و فرزند یتیم اش این نشان دهنده ی این است که شخصیت اصلی بازی BJ Blazkowicz عمق بیشتری نسبت به یک مرد ارتشی هیکلی ساده دارد. در مقابل، مبارزه با دشمن اصلی Frau Engel که تقریبا یک تبه کار کاملا قهاراست همراه با صحنه هایی واقعا فریبنده و ظاهر دیوانه واری که  دارد او را به یکی از شخصیت های منفوردر بازی تبدیل می کند. بازیگران پشتیبانی کننده نیز پر از شخصیت های واقعی هستند، و باعث لذت بردن از وقت خود در لحظاتی می شوند که  در حال تیرانداز به صورت نازی های بدجنس نیستید.. این کمپین بسیار قابل توجه است، تیراندازی حرفه ای و فقط  سختی های گاه به گاه باعث کاهش جذابیت بازی با طراحی هوشمندانه بر اساس تیراندازی شخصیت اول می شود.


7. Destiny 2

 

سازنده : Bungie

کنسول بازی : PC, PS4, Xbox One

مسیر بازگشت شرکت Bungie معمولا هشومندانه است؛گاهی اوقات جهان شکسته از تیراندازی های آنلاین است.این یک داستان یک کاملا جدید برای  Destiny  نیست اما به قدری متفاوت ساخته شده تا احساس تازه بودن بدهد. در ماه های اخیر که این بازی عرضه شده اینقدر نمره منفی گرفته است برای اینکه به قهرمان سقوط کرده چشمان کاملا مشکی داده شده.همه ی این تصمیمات عجیب و غم انگیز (استفاده از سایه ها تا عجله برای پنهان کردن رده بندی XP) مهم هستند و Bungie باید برای همه ی این ها پاسخگو باشد. اما با این وجود هنوز این بازی می تواند یکی از جالب ترین بازی های  تیراندازی آنلاین حاظر برای بازی کردن با دوستان باشد. چند سال بعد معجزه ای باقی مانده  که Bungie توانست درس هایی را که از تعریف دوباره تیراندازی با Halo یاد گرفته است را به یک هسته آنلاین RPG فوق العاده جلا و متقاعد کننده تبدیل کند. با انتشار Destiny 2، بهترین عناصر آن تجربه برای همه قابل دسترسی است، نه فقط پرشورتر کردن جنگجویان صفحه پرکن، که این افراد ساعت ها زندگی خود را برای مرتب کردن و خواندن پست های فروم در مورد ایده آل ها انجام می دهند. در حالت ایده آل شما باید تیم جنگجوی کامل برای لذت بردن از چالش حمله های ناگهانی و نهایت حوادث تن به تن مانند  مسابقه با 9 نفر مثل خودتان ، اما حتی اگر شما این سبک دوست ندارید ، کمپین داستان ارزش بازی کردن همه را به خودی خود دارد.


6. Resident Evil 7


سازنده: Capcom

کنسول بازی : PC, PS4, PSVR, Xbox One

بازگشت به فرم  سری های ترسناک بقای کلاسیک، که الهام خود را از بخش  crazy redneck گروه فیلم های ترسناک canon  گرفته است. سری Resident Evil ممکن است بیش از 20 سال سن داشته باشد، اما آخرین نسخه نقطه عطفی برای بی رحمی ترسناکی زیاد Capcom است. به طرز محسوسی با Resi lore آغاز می شود و به جای آن از فیلم هایی مانند Massacre Chainsaw Texas مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که اتان وینترز، بازی کلاسیک شما ،شما به جست و جوی همسر خود میا هستید، اما در عوض به خانواده دیوانه نانوا برخورد می کنید. در اموال آن ها به دام افتاده اید که باید بیشترین سلاح های پراکنده شده ، مهمات محدود را درمکان های پنهان بین تیکه  گوشت های در حال فاسد شدن ، آوار و خرابه خانه های خانوادگی باقی مانده پیدا کنید. جهش ها، جنگ های سخت و بسیاری از اسرار وجود دارد، و مانند هر گونه وحشت خوب، سرعت آن را حفظ می کند تا مطمئن شود شما هرگز بیش از حد راحت نیستید. علاقه مندان این سری آاین قسمت را دوست خواهند داشت، قادر به احساس اسکلت بازی های قدیمی در زیر پوست براق جدید، بار اولی ها ترس زندگی خود را در یک بازی به روز خواهند داشت. حالت اضافه شدهPSVR  بسیار عالی بوده؛ و در واقع یک حقه بهتر برای فناوری پلی استیشن نیست.


5. What Remains of Edith Finch


سازنده : Giant Sparrow

کنسول بازی : PS4, Xbox One, PC

شبیه ساز قدم زنی در مورد بازگشت یک دختر به خانه خانوادگی عجیب و غریب خود را، که ناشی از نیاز به تحقیق درباره ی راز های  پنهان شده از او درباره ی مادرش و خانه است. بله، چیزی از ادیث فینچ باقی مانده قلب شکسته است. بله، احتمالا گریه خواهید کرد. با این حال، داستان هایی که در خانه Finch در حال انتظار هستند، ارزشش را دارند. شکستن درب های باز اتاق خواب که چندین دهه است مهر و موم شده اند، هر کدام که وارد شوید با حافظه مالک آن پر شده است. شما از آخرین لحظات آن ها در بازی های کوتاه بازی لذتخواهید برد...هرچند آنها را به عنوان "بازی" توصیف می کنند، عدالت نیست. هر یک از اعضا با خاطره خانواده خود مطابقت می کند.آنها شبیه به هم نیستند و همه ی تردیدهایی را که  درباره غم از یک بازی انتظار دارید؛بهتر از آنچه را که فکر می کنید به شما می دهد. داستان هایی که از ادیث فینچ تعریف می شوند تا مدت طولانی با شما خواهند بود.آمادگی خود را برای بحث با دوستان درباره  علائق خود کسب کنید چون اگر یکبار بازی کنید همواره درباره آن صحبت خواهید.


4. Super Mario Odyssey


سازنده : Nintendo

کنسول بازی : Nintendo Switch

آخرین ماجراجویی  سه بعدی فوق العاده ماریو، او را به یک سفر به جهان چرخش می برد که به او در طول مسیر یک سری مهارت می دهد. سوپر ماریو با انتقال ماریو اودیسه به خارج از پادشاهی قارچ  که بعید به نظر می رسید کاری می کند که بازی جذاب و تازه به نظر برسد. البته این هنوز همان بازی سوپرماریو با تمام لوله های سبز، Goombas و به زمین کوبیدن  است، اما به لطف دوست جدید ماریو به نام Cappy ،بسیار نوآورانه شده است. چه کسی می دانست که فقط کلاه جدیدی به ماریو دادن باعث تغییر بازی به این حد شود؟  هر زمان که شما  یک جهش مرگبار از کلاه به کلاه و یا تبدیل شدن به هر چیزی از Goomba به T-Rex، ماریو ترفندهای جدیدی می آموزد، و این طلسم خوشبختی نیتندو ازهرنظر است.


3. Assassin’s Creed Origins


سازنده : Ubisoft Montreal

کنسول بازی : PS4, Xbox One, PC

طراحی دوباره ریشه بازی که باعث آزادی امیدها درباره ی تاریخ و ایجاد یک زمین بازی مصنوعی باستانی مصر و یک داستان خردمندانه که واقعا اهمیت دارد می شود. نه تنها بهترین ماجراجویی جهان باز در این سری تا کنون ( که پیشرفت خوبی داشته با توجه به اینكه طی 10 سال گذشته ما از طریق سابقه كار آزاد بوده ایم) این داستان تجربه ی واقعی تازه ای می دهد كه از خستگی های داستان های قبلی خلاص شده می شویم. مصر باستانی یک میدان بازی واقعی است که پر از پتانسیل ظاهرا بی پایان است و بیک، آخرین قهرمان باکلاه ما، به عنوان قاتل با قلب واقعی می درخشد.در این سری سلاح جدید، مبارزه جدید، یک مهارت درختی که واقعا اهمیت دارد، و یک  منطقه بسیار پر جنب و جوش و زیبا اضافه شده است که همه شما از Assassin’s Creed Origins عذر خواهی خواهید کرد به خاطر کوتاهی ها تا الان. در این زمان RPG کامل در انتظار شماست ، Ubi به شما بلیط طلایی انجام هر کاری که می خواهید می دهد. این که آیا این به معنی دنبال کردن مأموریت ها و یا فقط به عنوان شکار بسیاری از کرگدن ها و شیرها قبل از اینکه آنها بتوانند همان کار در حق  شما انجام دهند خواهد بود؟ انتخاب شماست. سرانجام، همه چیز مجاز است.


2. Horizon: Zero Dawn


سازنده : Guerrilla

کنسول بازی : PS4

به احتمال زیاد بهترین بازی ابتکاری اززمان BioShock باشد. این یک دنیای آخرالزمانی است که پر از ربات ها، خرابه ها و زیبایی خیره کننده است - همه برای مردم پشت شن ها، منظقه خاکستری کشتار عجیب خواهد بود اگر از تجربه این بازی شگفت زده نشوید. با توجه به اینکه  گوریلا به عنوان منطقه نحس کشتار صنعتی شناخته شده است، این بازی دنیای باز RPG به طور شگفت آوری به منطقه ی کشف نشده اینگونه بازی ها وارد شد واین کارموفقت آمیز بود. Horizon به جای آنکه کار سختی بکند با ابتکارش همه را غافلگیر کرد. این بازی به نوعی تلفیق دنیای قدیمی  که Aloy  برای یافتن مادرش در دنیایی که پر از ربات ها می جنگد. صحبت از روبات ها، این فن جدید شما به عنوان  Aloy شکارچی نیست؛ پیدا کردن این که چرا این ماشین ها در واقع وجود دارد همان حس شگفت انگیز شلیک به آن ها با تیو کمان را دارد. مبارزه با زیبایی  خاصی از بهترین بازی های اکشن موجود دارد؛ همراه با تاکتیک هایی که از توانایی تمرکز شما برای تگ کردن دشمنان، تماشای مسیر آن ها و تله های غیرمنتظره ای را برای تسخیر آنها به ارمغان می آورند. تا جایی که پیش بروید(هیچ راهی برای پیشرفت نکردن ما وجود ندارد) Horizon بسیار عالی خواهد بود.


1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild


سازنده : Nintendo EPD

کنسول بازی : Nintendo Switch

نینتندو سوئیچ عنوانی را آغاز کرد که برنده چند جایزه و ماجراجویی نقش اول در دنیایی باز که در حال حرکت به سوی اینکه یکی از بهترین بازی های تاریخ شود است. Legend of Zelda: نفس وحشی یکی از محبوبترین نرم افزارهای نینتندو را بازسازی میکند، انتظارات ما از دنیای باز را رفع میکند و محدودیتهای سنتی بازی را به صورت دیجیتال و فیزیکی دوباره تعریف میکند. با آزاد سازی مکانیک صعود رایگان و قابل حمل یک پارچه سوئیچ. بله، واقعا  پنج ... هیچ ... شش ... راه برای از چیدن یک سیب از یک درخت وجود دارد و البته می توانید در گودال ها را برق بگذارید، چوب را بسوزانید، سپرهای گشت و گذار، اره های جنگی بسازید، اسب ها را اهلی کنید و ... و حتی بعد از 100 ساعت، شما هنوز هم می توانید نکته های جدیدی کشف کنید. از همه مهمتر، طنز، دلتنگی، و ... شما را تحریک می کند؛احساس خود را  رها کنید تا در هرجایی که دوست دارد به ماجراجویی بپردازد. بعد از ده ها ساعت بازی نفس وحشی نماینگر همان زیرنویس اش است که گوید : ما برای ماجراجویی روحیه خود به دنبال بازی کردن هستیم. 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Uncharted: The Lost Legacy

Cuphead

Wolfenstein 2: The New Colossus

Destiny 2

Resident Evil 7

What Remains of Edith Finch

SUPER MARIO ODYSSEY

Assassin’s Creed Origins

Horizon: Zero Dawn

بهترین بازی های 2017

بهترین بازی های اخیر

best games 2017

game