1339 Views
img

آیا خانواده شما بعد از یک عالمه سر و کله زدن راضی شدند برایتان نینتندو سوئیچ جدید بخرند؟ اولین کار این است: از آنها تشکر کنید! پیش بروید، لبخند بزنید و آنها را در آغوش بگیرید! چقدر عالی! خب! وقت بازی کردن است. ما فهرست تمام بازیهای ضروری را در زیر همراه با چند توصیه اضافی برای زمانی که میخواهید بازی های بیشتری را انجام دهید آورده ایم. این بازی ها برای مدتی برای شما کافی هستند و به این صورت می توانید از نینتندو سوئیچ جدیدتان بیشترین استفاده را داشته باشید. 

SUPER MARIO ODYSSEY

آیا ماریو با کلاه حساس برگشته است؟ بله! شما می توانید در جهان با ماریو سفر کنید، از سرزمین های دور بازدید کنید و شاهزاده Peach را نجات دهید. کلاه حساس شما (Cappy) ابعاد جدیدی را به بازی اضافه می کند که در آن شما می توانید شخصیت های مختلفی داشته باشید و بدن آنها را در کنترل داشته باشید. بله، شما می توانید یک تیرکس شوید. داستان این بازی سرگرم کننده است و قطعا شما را مجبور می کند زمان خود را برای کاوش در این جهان صرف کنید. این بازی به طرز شگفت انگیزی طراحی شده است و شامل بسیاری از مکان های مخفی است که باید برای جمع آوری تمام قمر ها این مکان ها را پیدا کنید.


LEGEND OF ZELDA: DISEASE OF WILD

از جایتان تکان نخورید چون این بازی قرار است زمان زیادی را از شما بگیرد. در این بازی شما از یک نقشه پراکنده عبور می کنید و در اطراف چیزهای مختلف میچرخید تا نحوه کار آنها را کشف کنید. شما در مأموریت های گوناگون، مانند پیدا کردن زیارتگاه ها تنها با استفاده از شعر و چیستان، شرکت خواهید کرد. این بازی نسبتا باز است، بنابراین شما می توانید مسیر خود را به جلو تعریف کنید.


SNIPPERCLIPS

Snipperclips یکی از چند بازی منتشر شده برای راه انداز سوئیچ بوده است. این بازی برای بازی های چند نفره ایده آل است، بازیکنان در این بازی برای برش اشکال و حل پازل های مختلف با هم همکاری می کنند. این ممکن است بهترین بازی باشد اگر می خواهید وقت خودتان را با خانواده صرف کنید. این بازی همچنین دارای یک بسته اضافی به نام Snipperclips Plus است که دو دنیای جدید را برای کشف کردن و 30 پازل دیگر را برای حل کردن به آن اضافه می کند.


MARIO KART 8 DELUXE

شما در مورد ماریو کارت همه چیز را می دانید. همه ما قبلا این بازی را انجام داده ایم، اما اکنون شما می توانید آن را بر روی نینتندو سوئیچ بازی کنید. نسخه جدید این بازی (Yippee) شامل چندین تغییر است: شما می توانید دو آیتم را به صورت همزمان نگه دارید. تقریبا تمام شخصیت ها و آهنگ های مسابقه از ابتدای بازی باز می شوند؛ و چندین حالت نبرد جدید در بازی وجود دارد. یک حالت، به نام "renegade roundup"، به هر یک از بازیکنان یک گیاه پیرانا می دهد که هدف آن به دام انداختن اعضای تیم حریف است. این امر لزوما باعث ایجاد حسن نیت در خانواده شما نمی شود، اما این رقابت های کوچک اشکالی ندارند.


STARDEW VALLEY

آماده اید به یک کشاورز تبدیل شوید؟ وقتش رسیده! دره استاردو به عنوان مجموعه ای از روزها ساخته شده است. هر روز، زمان دارید که هر کاری که دوست دارید بکنید. شما می توانید گیاه بکارید یا گیاهان را هرس کنید، زمین های پر محصولتان را درو کنید یا به شهر بروید تا خرید کنید و دوستان جدید پیدا کنید. در روزهای خاص اتفاقات خاصی پیش می آید مثلا جشنواره بهاری تخم مرغ به راه می افتد. این یک بازی فوق العاده آرام است که می توانید در حین انجام کارهای دیگر انجامش دهید، در واقع مثل تماشای یک فیلم کریسمس برای هزارمین بار است.


SPLATOON 2

این بازی تیراندازی چند نفره چیزی بین Call of Duty، Paintball و حالت گرافیتی Pro Skater تونی هاوک است. شما به جاي گلوله جنگی گلوله های رنگی شلیک مي کنيد و با شنا کردن در یک استخر رنگ تفنگتان پر می شود. اسلحه ها شامل تفنگ های آب پاش، غلتک های رنگی، سطل ها و برس های عظیم است. در هر مسابقه بازیکنان وارد میدان مبارزه شهری می شوند، و ماموریتشان این است که قبل از اینکه زمان به پایان برسد، همه جا را با مقدار بیشتری از رنگ تیم خودتان رنگ کنید. این بازی در ماه نوامبر به روز رسانی شد که در این آپدیت لباس ها، مدل های مو، و نقشه های جدید به بازی اضافه شد.


SUPER MARIO ODYSSEY

LEGEND OF ZELDA

Snipperclips

MARIO KART

STARDEW VALLEY

SPLATOON 2

نینتندو سوئیچ

بازی

Nintendo Switch