98 Views
2018 Mar 03technology
img

دوربین های هوشمند خانگی می توانند یک ابزار عالی در خانه هوشمند شما باشند. آنها معمولا حرکات و جنبش ها را مشاهده می کنند و شما را قادر می سازند که از راه دور و به وسیله یک اپلیکیشن، مکان خود را مشاهده و بررسی کنید. دوربین هایی مانند دوربین Lighthouse یک قدم فراتر از دوربین های Wi-Fi معمولی قرار دارند. دوربین های هوشمند خانگی مدرن از قابلیت ها و سنسور های پیشرفته تر برای بازرسی بهتر از مکان شما استفاده می کنند. در ادامه این مطلب edanesh به معرفی بهترین دوربین ها هوشمند خانگی می پردازیم.

Lighthouse Interactive Assistant

این دوربین با یک سنسور 3D به تکامل رسیده است، یک دستیار دیجیتال در دوربین Lighthouse تفاوت بین افراد، حیوانات خانگی و اشیا را تشخیص می دهد. این دوربین حتی اقداماتی مانند دویدن را حس می کند. برای به دست آوردن همه چیز، اپلیکیشن Lighthouse دارای یک دستیار دیجیتال بصری است.


Netatmo Welcome

یکی از اولین دوربین های دارای قابلیت تشخیص چهره، این دوربین 200 دلاری می تواند چهره شما و خانواده تان شناسایی کند و به شما این امکان را می دهد که از وجود فرد غریبه مطلع شوید.


Netatmo Presence

دوربین هوشمند Netatmo چهره ها را تشخیص نمی دهد، اما با قیمت 300 دلار می تواند تفاوت بین ماشین، انسان و حیوان را تشخیص دهد.


Nest Cam IQ

شرکت Nest با دوربین خود برای مدتی پرچم دار دوربین های هوشمند خانگی بود. Nest Cam IQ یکی از مهمترین گام ها را به سمت آینده برداشته است. هنگامی که هر فردی را می بیند، یک هشدار منحصر به فرد به شما ارسال می کند. این دوربین همچنین می تواند چهره ها را تشخیص دهد.


Nest Cam IQ نسخه Outdoor

دوربین Nest Cam IQ نسخه Outdoor با قیمت 350 دلار نیز توانایی تشخیص افراد و چهره ها را دارد.


Nest Hello

دوربین نسخه doorbell شرکت Nest به زودی رونمایی می شود. دوربین Nest Hello می تواند چهذه های ورزشی را تشخیص دهد.


Canary View

مانند دوربین Canary All-in-One اصلی با 170 دلار، دوربین Canary View با 100 دلار می تواند هشدارها را براساس زمانی که افراد را می بیند ارسال کند. این دوربین هنگام مشاهده یک سایه یا یک حیوان خانگی، هشدار های بی مورد و غلط را ارسال نمی کند.

Canary Flex

دوربین Canary Flex توانایی تشخیص افراد و اشیاء را دارد.


دوربین های خانگی

Camera

دوربین های هوشمند خانگی