7342 Views
2018 Jan 20technology
img

این راهنمای مطالعه رم کامپیوتر RAM به شما کمک خواهد کرد قبل از خریدتان اطلاعات سریع و مهمی را بدست آورید. ما در این مطلب edanesh بهترین رم ها برای کامپیوتر شما را معرفی می کنیم. این لیست به شما کمک می کند که اگر کاربر معمولی هستید یا کاربر قدرتمند به کدام رم برای ارتقا نیاز پیدا خواهید کرد و بهترین رم را برای لپ تاپ یا مکینتاش معرفی خواهد کرد.

اگر شما در مورد ارتقا یا جایگزینی RAM خود فکر می کنید، چیزهای زیادی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید. شما باید سرعت، ظرفیت و نیاز به overclock را قبل از اینکه تصمیم بگیرید که کدام خرید را خریداری کنید، در نظر بگیرید. علاوه بر این، بهترین رم به شما توانایی شخصی سازی کیت حافظه شما با استفاده از LED را می دهد. - این قابلیت رم کامپیوتر شما را از بقیه رم ها جدا می کند. خوشبختانه، تولید کنندگان تقاضا برای روشنایی RGB در بین مشتریان را متوجه شده اند و به در حال ارائه این قابلیت ها در دستگاه های خود هستند.

بهترین رم: Corsair Vengeance LED

برخی از بهترین رم های عمومی در بازار از مجموعه Corsair عرضه می شوند. سری Vengeance با LED DDR4 چیزی است که در بالای لیست ما قرار دارد وبه عنوان یک پیشنهاد خرید خوب به همه پیشنهاد می شوند. این رم به سازندگان رایانه این قابلیت را می دهد که یک روشنایی نوسانی را در محصولات خود به ارمغان آورند. سری رم های Corsair Vengeance LED ساخته شده از یک پخش کننده گرما با حداکثر خنک کنندگی برای overclock بالاتر و حداکثر عملکرد. سری Corsair's Vengeance LED DDR4 دارای CL16 و سرعت 3،466 مگاهرتز و محاسبات هماهنگ رنگ است.

بهترین رم DDR4: سری G.Skill Ripjaws V

اگر به دنبال سرعت بالا، کیفیت DDR4 برای دستگاه خود هستید، با نگاهی به سری G.Skill Ripjaws V. G.Skill رم دلخواه خود را پیدا می کنید با قابلیت اطمینان، تخلیه کم ولتاژ و XMP 2.0 overclocking آسان برای کاربران حرفه ای طراحی شده است. دارای تاخیر CL14 تا CL19  و سرعت بین 2،133 مگاهرتز و 4،000 مگاهرتز که سرعت خوبی است. سری Ripjaws V یک مجموعه رم RGB نیست، این رم در پنج رنگ موجود می باشد: Blazing Red، Steel Blue، Classic Black، Radiant Silver و Gunmetal Gray.

بهترین رم DDR3: رم Kingston HyperX Predator

عملکرد قدرتمند Kingston HyperX مانند برخی از بهترین حافظه DDR3 در بازار است و مدل های Predator به خصوص برای عملکرد قوی است که می تواند با نمایه های XMP قابل ارتقا باشد. سری Predator DDR3  دارای تاخیر CL9 تا CL11 است و سرعت بین 1866 مگاهرتز تا 2666 مگاهرتز را به دست می آورد.

مقرون بصرفه ترین رم: Kingston HyperX Fury 

Kingston HyperX Fury یک رم اauto-overclocked است که کیف پول شما را خالی نخواهد کرد. این حافظه DDR3 یا DDR4 هوشمند، اجزای سیستم را به صورت خودکار تشخیص می دهد تا به حداکثر سرعت ممکن برسد، و بهینه سازی عملکرد را برای تمامی جدیدترین تراشه های اینتل به ارمغان می آورد. این رم با تأخیر بین CL14 و CL16 همراه است و سرعت آن بین 2،133 مگاهرتز و 2666 مگا هرتز است. در حالی که هزینه آن کم است، می تواند تأثیر زیادی بر عملکرد دستگاه شما داشته باشد.بهترین رم

RAM

بهترین رم DDR4

بهترین حافظه DDR3

بهترین رم DDR3