75 Views
2018 Jan 13technology
img
پخش فیلم با   DVD و دانلود دیجیتال شروع شد . اما ارائه  اینترنت پرسرعت  و فراوانی دستگاه‌های پخش ویدئو و همچنین پخش‌های تلفن همراه باعث شد Netflix و Amazon بر روی محتوای تصویری خودشان سرمایه‌گذاری‌های میلیونی داشته باشند . غول‌های مخابراتی نیز با ترکیب خدمات و برنامه‌های نمایش فیلم آنلاین گزینه‌های خوبی در این زمینه هستند .
بازی‌های کامپیوتری نیز جریان موفقی دارند و Netflix پیشگام برنامه‌های اورجینال بوده و رقیب سرسخت آن در این  زمینه آمازون است . این روزها سرویس‌ها بیشتر در رابطه با ارائه اورجینال رقابت کنند و محتوای ماهواره‌ای و فیلم‌ها را پس از نمایش در سینما مجدداً به فروش می‌رسانند.
آمازون در سال گذشته با ارائه ویدئو اصلی به‌عنوان یک سیستم مستقل 8.99 دلار در ماه دریافت کرد . ولی مشتریان Netflix با پرداخت اشتراک تا 9.99 دلار در سال 2016 رکود شکستند. گزینه‌های ارزان‌تر هم مانند Crackle برای پیدا کردن فیلم یا نمایش تلویزیونی وجود دارد که به‌خصوص هر هفته محتوای خودشان را به‌روزرسانی می‌کنند . Mubi نیز یکی دیگر از سرویس‌های ارائه سرگرمی بوده و به‌عنوان یک رقیب مطرح است. ولی کدام‌یک برای شما بهتر است؟

Netflix ( با اشتراک ماهیانه 7.99 دلار در ماه)
یکی از استانداردهای این جریان است که به‌صورت ماهیانه فیلم‌های جدیدی عرضه می‌کند . همچنین می‌توان روی برنامه‌های اصلی آن‌هم سرمایه‌گذاری کرد . برنامه‌های این شرکت بر روی همه دستگاه‌ها قابل‌نمایش است و DVD های قدیمی نیز در این وب‌سایت وجود دارد.
Amazon (8.99 دلار در ماه)
تقریباً 40000 عنوان برای نمایش دارد . آمازون همچنین دارای دانلودهای آفلاین است . در سال 2015 آمازون اجازه افزودن شبکه‌هایی مثل Showtime و Starz را باکمی تخفیف به اکانت مشتریان داد .
DirecTV Now (35 دلار در ماه)
کانال‌های تلویزیونی زیادی را بدون نیاز به نصب  دیش ماهواره یا کابل‌های اجرا ارائه می‌دهد . برنامه‌هایی مثل اخبار بی‌بی‌سی , Sundance TV , Discovery Family را با اشتراک 60 دلار در ماه می‌توانید دریافت کنید.
FuboTV ( 39.99 دلار در ماه)
گزینه عالی برای همه طرفداران برنامه‌های ورزشی است . این سرویس اولین اما آخرین ارائه‌دهنده برنامه ورزشی نیست . شما می‌توانید بازی‌ها و رویدادهای  NFL و MLB را توسط آن ببینید و این سرویس به شما اجازه می‌دهد به 82 کانال تلویزیونی دسترسی داشته باشید و آز آن لذت ببرید . fuboTV برخی برنامه‌های ارزان‌تر را باهدف ایجاد بازار بین‌المللی ارائه می‌دهد . این برنامه به شما اجازه می‌دهد هر برنامه‌ای را پس از 72 ساعت از پخش زنده آن تماشا کنید.
Hulo ( 7.99 دلار در ماه )
برنامه‌های رایگان و تبلیغاتی را پشتیبانی می‌کند و پس از پخش زنده بلافاصله آن‌ها را پخش می‌کند . علاوه به راین انواع گجت ها را پشتیبانی می‌کند و فقط روی یکی از دستگاه‌هایتان می‌توانید آن را داشته باشید .
Sling TV ( 29 دلار در ماه )
مانند یک تلویزیون سنتی آنلاین است  . دسترسی آزاد به کانال‌هایی مثل AMC, TBS, The Food Network, CNN و غیره وجود دارد و شما می‌توانید با پرداخت وجه بیشتر کانال‌های دیگر را نیز اضافه کنید.
PlayStation Vue ( 39.99 دلار در ماه)
این سرویس برای طرفداران پلی‌استیشن است و کانال‌های مختلفی را ارائه می‌دهد . دارای 45 کانال است و شما برای دریافت کانال‌های بیشتر باید هزینه بیشتری بپردازید. شما می‌توانید برنامه‌های آن را روی دستگاه‌های مختلف ببینید اما فقط می‌توانید سه برنامه را به‌طور همزمان روی تلفن همراه خود مشاهده کنید.
CBS All Access ( 5.99 دلار در ماه)
بااینکه دسترسی محدودی به کانال‌ها دارد اما مجموعه‌های محبوبی را پخش می‌کند . شما با پرداخت مبلغ بیشتری می‌توانید به برنامه بیشتر دست‌یابید و این سرویس برنامه‌های زنده تلویزیونی را در 185 بازار پشتیبانی می‌کند . همچنین مانند Hulu تبلیغات را پشتیبانی می‌کند. برنامه‌های این سرویس روی دستگاه‌های مختلف قابل پخش است.

HBO Now ( 14.99 دلار در ماه )
اولین کانال حقوقی بزرگ است و محتوای شبکه‌ای آن به‌صورت آنلاین در دسترس است اما برای ورود و دیدن برنامه‌ها باید هزینه پرداخت کنید . این برنامه‌ها را می‌تواند با کامپیوتر شخصی و سایر دستگاه‌ها بینید .
YouTube TV ( 35 دلار در ماه)
تلویزیون یوتیوب یک جریان تلویزیونی مستقیم را فراهم کرده است اما باید ببینید در شهر شما قابل‌ارائه است یا خیر . با این تلویزیون فضای ذخیره‌سازی DVR نامحدودی دریافت می‌کنید . یوتیوب برنامه‌های 9 ماه را ضبط می‌کند و شما می‌توانید در هر جای امریکا محتوای موردنظر خودتان را با استفاده از اینترنت دریافت کنید . یوتیوب شش اکانت را پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید برنامه‌ها را با خانواده و هم‌اتاقی خود به اشتراک بگذارید.
Showtime ( 10.99 دلار در ماه )
در سال 2015 کار خود را آغاز کرده است و امیدواریم بتواند طرفدارانش را متقاعد کند .در حال حاضر روی دستگاه‌های آمازون , اندروید , دستگاه‌های اپل و تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ قابل‌اجرا است.
Starz ( 8.99 دلار در ماه)
این سرویس برنامه‌های جدیدی را راه‌اندازی کرده است و به شما امکان دسترسی به برنامه‌های خارجی و محتوای Starz را بدون نیاز به پرداخت اشتراک تلویزیون می‌دهد . اگر دارای حساب آمازون باشید می‌توانید Starz را به اکانت خودتان اضافه کنید.

شبکه های تلویزیونی

سرویس های پخش برنامه

Netflix

Amazon