11142 Views
2018 Jan 20technology
img

ما از فلش مموری ها برای ذخیره سازی اطلاعات زیادی استفاده می کنیم، بنابراین خرید بهترین فلش مموری به تناسب بودجه شما ضروری است و ما در مطلب سایت edanesh برای کمک به این جستجو آمده ایم. تعدادی از چیزهایی که باید هنگام خرید بهترین درایو فلش USB مورد توجه شما قرار گیرد وجود دارد. برای شروع، شما نیاز به فلش مموری دارید که بتواند مقدار زیادی از داده ها را حمل کند. خبر خوب این است که ظرفیت ها هر ساله به طور پیوسته رشد می کنند، این بدان معناست که شما هم اکنون می توانید فلش هایی را خریداری کنید که می توانند مقدار زیادی از داده ها را ذخیره کنند، مانند صدها گیگابایت داده - یا حتی ترابایت! 

شما همچنین یک فلش مموری می خواهیده قابل اعتماد است - پس برای شما مهم است که اطلاعات شما از دست نروند و فلش شما به راحتی آسیب نبیند این به این معنی است که بهترین درایوهای فلش دارای یک طراحی قوی ساختاری هستند. ما این لیست از بهترین درایوهای فلش USB را که می توانید خریداری کنید، جمع آوری کرده ایم. 

1. Patriot Supersonic Rage 2

اگر میخواهید یکی از سریعترین کارتهای حافظه USB را داشته باشید، Patriot Supersonic Rage 2 مطمئنا یکی از انتخاب های شماست. قیمت آن بالا است، اما سرعت این دستگاه جدید زیاد شده است. اگر شما نیاز به فلش مموری سریع برای انتقال فایل های بزرگ را دارید، پس قطعا ارزش آن را دارد. همچنین دارای 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی است.

مشخصات و ویژگی های Patriot Supersonic Rage

ظرفیت: 128 گیگابایت

رابط USB 3.0

بسیار سریع

ظرفیت بسیار بالا

گران قیمت
2. Kingston Technology DataTraveler 100 Generation 3

این بهترین فلش مموری 64 گیگابایتی است. DT100 G3 مقرون بصرفه ترین فلش مموری 64 گیگابایتی با رابط USB 3.0 در بازار است. با سرعت خواندن / نوشتن  به ترتیب 150Mbps و 70Mbps و همچنین دارای فناوری DataTraveler G4 Kingston Technology  و Sandisk Ultra Dual  است که به شما اجازه می دهد فایل های خود را بین گوشی های هوشمند و اندروید دارای قابلیت  OTG منتقل کنید.

مشخصات و ویژگی های DT100 G3

ظرفیت: 64 گیگابایت

رابط USB 3.0

حجم خوب

فضای زیاد

سرعت کم تر از دیگر فلش USB 3.0


3. SanDisk Extreme CZ80

یک فلش مموری سریع، قابل اعتماد و ارزان است. SanDisk Extreme CZ80 یک درایو USB با قیمت عالی است که مقدار زیادی  فضای ذخیره سازی و سرعت انتقال فایل را ارائه می دهد. اگر چه قیمت آن از بسیاری از فلش ها ارزان تر است اما عملکرد هر چیزی یستگی به میزان بودجه شما دارد. طرح کشویی این فلش به این معنی است که وقتی شما از آن استفاده نمی کنید می توانید رابطUSB را به داخل بدنه فرو کنید تا از آسیب دیدگی آن هنگام جابجایی جلوگیری شود.

مشخصات و ویژگی های SanDisk Extreme CZ80

ظرفیت: 32 گیگابایت

رابط USB 3.0

سرعت قابل قبول

ارزان قیمت

سرعت کم تر از بسیاری از فلش های دیگر


4. Verbatim Pinstripe

این بهترین فلش مموری 128 گیگابایتی است. این فلش مموری ارزان ترین فلش USB 3.0 در بازار بر اساس هر GB است و یک معامله شیرین برای مشتریان در بازار فلش مموری ها است که با یک گارانتی دو ساله و یک طراحی کشویی عرضه می شود. Verbatim  یک تولید کننده فلش مموری و رم مشهور ژاپنی است که این محصول را تولید کرده است.

مشخصات و ویژگی های Verbatim Pinstripe

ظرفیت: 128 گیگابایت

رابط USB 3.0

دارای ظرفیت بسیار بالا

قیمت خوب

معایب : سرعت بالایی ندارد 


5. PNY Turbo 256GB

این بهترین فلش مموری 256 گیگابایتی در بازار است. یکی دیگر از تولید کنندگان فلش مموری که تبدیل به یک رقیب بزرگ در بازار فلش درایو ها شده هست. که دارای طراحی پوششی و همچنین سرعت خواندن / نوشتن به ترتیب 80Mbps و 20Mbps است. این فلش سرعت خوبی دارد اما فوق العاده سریع نیست.

مشخصات و ویژگی های PNY Turbo 256GB

ظرفیت: 256 گیگابایت

رابط USB 3.0

دارای ظرفیت بسیار بالا

سرعت تقریبا بالا

معایب: فاقد قابلیت رمزگذاری داخلی

6. Patriot Supersonic Mega

این بهترین فلش مموری 512 گیگابایتی عرضه شده در بازار است. یک فلش مموری USB 3.1 (سازگار با USB 3.0 و 2.0) از یکی از بهترین تولید کنندگان موجود در بازار است، اما این محصول یک تازه وارد در این بخش است. این فلش یک بدنه آلومینیومی دارد و دارای سرعت خواندن و نوشتن به ترتیب 380Mbps و 70Mbps است. که با گارانتی پنج ساله همراه است.

مشخصات و ویژگی های Patriot Supersonic Mega

ظرفیت: 512 گیگابایت

رابط USB 3.1

بدنه فلزی مقاوم

طراحی ناخوشایند برای وصل شدن

گران قیمت تر از رقبای دیگر


بهترین فلش مموری

فلش درایو