1108 Views
2018 Jan 19technology
img

موس های بی سیم لوازم جانبی ضروری رایانه هستند که از لحاظ شکل، اندازه، قیمت و ویژگی های موجود با یکدیگر تفاوت دارند. در این مطلب سایت edanesh بهترین انتخاب ها در بازار موس های بی سیم برای PC و Mac را بررسی می کنیم. یک موس بی سیم به وسیله پورت USB یا بلوتوث به یک PC یا Mac  وصل خواهد شد. لطفا به یاد داشته باشید که برای پیش از استفاده نیاز به اتصال دائمی به کامپیوتر خود دارید تا موس شما بتواند با کامپیوتر شما ارتباط برقرار کند.

موس بی سیم Logitech MX Master 2S

این بهترین ماوس بی سیمی است که شما می تواند خریداری کنید. این قابل تنظیم و راحت است و بر روی هر سطح کار می کند. باتری قابل شارژ آن با یک بار شارژ کردن می تواند تا بیش از یک ماه کار کند و قابلیت جفت شدن با سه دستگاه را دارد. MX Master 2S دارای یکی از ساده ترین و سریع ترین چرخ های اسکرولی است. تنها مشکل این موس بی سیم قیمت بالا آن است این موس هم اکنون با قیمت 96 دلار عرضه می شود.

موس بی سیم Logitech M705  

موس بی سیم Logitech M705  یک ماوس بیسیم ارزان قیمت است که توسط تنها یک باتری تا سه سال نگهداری می شود. این یک موس قابل حمل است که راحت، پاسخگو و دارای اسکرول راحت است.. هر دو کلیک های چپ و راست شکل زیبایی به طراحی موس داده اند. متاسفانه این موس قابلیت بلوتوث را ندارد و تنها با یک گیرنده بی سیم USB به کامپیوتر شما متصل می شود. قیمت ایم مدل 13 دلار است.

موس بی سیم Microsoft Surface 

Microsoft Surface برای تکمیل طیف وسیعی از رایانه های قابل تبدیل به تبلت با همین نام طراحی شده است. این موس بی سیم از بلوتوث 4.0 پشتیبانی می کند. دارای یک چرخ اسکرول فلزی، یک سنسور دقیق، محدوده بی سیم بسیار عالی و یک سال عمر باتری است. (از دو باتری AAA استفاده می کند). قیمت این موس بی سیم در بازار هم اکنون 33 دلار است.موس بی سیم Logitech MX Master 

Logitech MX Master به حداکثر سه کامپیوتر را از طریق بلوتوث یا از طریق گیرنده ی USB متصل می شود و دارای یک باتری قابل شارژ و دکمه های قابل تنظیم است. علاوه بر این، ماوس یک چرخ اسکرول نسبتا منحصر به فرد ارائه می دهد و حتی می تواند بر روی شیشه نیز کار کند. این انتخاب برای کاربران راست دست بسیار عالی است. در مقایسه با MX Master 2S، این یکی بزرگتر است و دارای دو دکمه کمتر و عمر باتری ضعیف تر است و فاقد قابلیت حساسیت است. این موس با قیمت 63 دلار عرضه می شود.


موس AmazonBasics

موس بی سیم AmazonBasics دارای یک طراحی بدون زواید است، کیفیت ساخت محکم و دارای دو دکمه و یک چرخ اسکرول است. از طریق یک گیرنده ی USB به یک کامپیوتر متصل می شود و نیاز به دو باتری AAA دارد. این یک گزینه مقرون به صرفه  است که به اندازه کافی کوچک است تا به راحتی درون کیف لپ تاپ قرار گیرد.

موس بی سیم Logitech G403 Prodigy 

موس بی سیم Logitech G403 Prodigy دارای یک طراحی مخفی است، دارای نورپردازی RGB قابل تنظیم با نرم افزار مخصوص و  همچنین حسگر نوری حساس است. این یک موس بزرگ و راحت در طول جلسات طولانی بازی های رایانه ای است، . این نرم افزار نسخه کامپیوتر برای سفارشی کردن تنظیمات آن عرضه شده است. نوع سیمی G403 نیز موجود است.


موس بی سیم 1850 مایکروسافت

موس بی سیم 1850 مایکروسافت از یک گیرنده ی USB به یک PC یا Mac متصل می شود و از یک باتری AA استفاده می كند. این موس یک ظاهر طراحی شده با ظرافت و قیمت عالی 20 دلار است. ماوس 1850 مایکروسافت دارای دو دکمه و یک چرخ اسکرول است. این موس برای هر دو کاربر چپ دست یا راست دست مناسب است.

موس بی سیم Logitech MX Anywhere 

MX Anywhere 2S دارای هر دو قابلیت اتصال بلوتوث و گیرنده USB برای اتصال به حداکثر سه کامپیوتر است. ویژگی های کلیدی آن عبارتند از طراحی شیک، اسکرول سریع، دکمه های قابل تنظیم و توانایی کار بر روی تمام سطوح است. باتری قابل شارژ این دستگاه می تواندبا یک بار شارژ تا دو ماه کار کند. سه رنگ برای انتخاب این موس وجود دارد: خاکستری، سفید و تیله. قیمت آن در بازار هم اکنون 61 دلار است.موس Razer Mamba

ماوس بی سیم Razer Mamba با سنسور لیزر 16،000 dpi فوق العاده حساس و قابلیت اتصال سیمی اختیاری است. سایر قابلیت های برجسته شامل یک سیستم ارگونومیک با نورپردازی قابل تنظیم و یک پورت کطلوب شارژ است. این موس یکی از گران قیمت ترین موس های این لیست با قیمت 113 دلار است.موس بلوتوثی Microsoft Designer 

موس بلوتوث مایکروسافت همان طور که از نام آن مشخص است، به گیرنده USB برای اتصال به کامپیوتر یا مک نیاز ندارد. این ماوس با سه دکمه قابل جابجایی و جمع و جور می تواند بر روی هر سطح کار کند. باتری های قابل شارژ آن می توانند با یک بار شارژ تا شش ماه کار کنند و این موس هم برای کاربران راست دست و هم چپ دست مناسب است. قیمت آن 26 دلار است.


موس های بی سیم

موس بی سیم