600 Views
2018 Jan 19technology
img

بهترین لپ تاپ های گیمینگ ساخته شده و به شما معرفی شده اند و در حال حاضر زمان پیدا کردن یک موس گیمینگ عالی برای جفت شدن با آن است.ما در اینجا در سایت edanesh، لیستی از بهترین موس های گیم را که در سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته اند، جمع آوری کرده ایم. هر کجا که در مورد هر قطعه سخت افزار کامپیوتر بحث می شود، تکراری ترین جمله ای که درباره آن مشاهده می کنید، "گران تر است، بهتر است". ما نمی خواهیم این کار را بکنیم.

هنگامی که شما دنبال خرید بهترین موس گیم هستید، شما باید به دنبال موس گیمی باشید که تعادل بین قیمت و عملکرد را به ارمغان آورد - نه فقط موس هایی که دارای بالاترین قیمت هستند. در این لیست، شما تعدادی از موس های بسیار جذاب را پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال، قیمت موس SteelSeries Sensei 310 مشابه قیمت یک بازی جدید AAA است و با این قیمت پایین با برخی از مشخصات شگفت انگیز مطابقت دارد. این موس واقعا سبک بازی را بهبود می بخشد. هر موس در این لیست به این تعادل ارزش طلایی می رسد. ما هر موس را در این لیست بررسی کرده ایم و هر کدام را در این لیست قرار داده ایم و همه تایید ما را به دست آورده اند.

1. SteelSeries Sensei 310

این بهترین موس گیمی است که ما بررسی کرده ایم. SteelSeries Sensei 310 یک موس گیمینگ بر خلاف هر نوع دیگر، از لحاظ قیمت و عملکرد است. هزینه ورود پایین آن را در سطح مشابه همان چیزی است که می خواهید برای یک بازی جدید پرداخت کنید.

مشخصات و ویژگی های  SteelSeries Sensei 310

DPI: تا 12000 

طراحی دوبعدی

ردیابی یک به یک تا 3500 CPI

طول عمر کلیک 50 میلیون

قیمت گذاری معقولانه

بدون کابل بهم تنیده

فاقد پشتیبانی کالیبراسیون سنسور


2. Logitech G903

یک مدل مشابه مدل G900 همراه با یک پد ماوس الکتریکی است. Logitech G903 یک سرمایه گذاری گران و با ارزش است که از طراحی کمی تغییر یافته G900  با پد موس الکتریکی PowerPlay است که مانند یک شارژر بی سیم عمل می کند. قیمت آن بالا است اما شما تصمیم به خرید یک موس بی سیم با DPI بالا هستید.

مشخصات و ویژگی های Logitech G903

DPI: 12،000

 شارژ بی سیم از طریق پد الکتریکی PowerPlay

 تا 24 ساعت عمر شارژ باتری (تا 32 ساعت با LED ها خاموش)

 سنسور نوری PMW3366

فن آوری بی سیم LightSpeed

موس بی سیم دقیق و قابل اعتماد

قیمت آن بالا است

3. Asus ROG Gladius II

این موس گیم یک ناظر واقعی است. درخشان و مطلوب است و هیچ مشکلی در مورد این که چرا Asus ROG Gladius II کمی ارزان تر از موس های گیمینگ دیگر در سطح خود است وجود ندارد. با داشتن دکمه های قابل تعویض، یک چرخ اسکرول قابل کلیک و امکان تغییر حساسیت، نورپردازی RGB از بالا به پایین برای گسترش سفارشی سازی آن بسیار مفید است. سبک وزن ترین موس در مقایسه با موس های گیمینگ در سطح خود است.

مشخصات و ویژگی های Asus ROG Gladius II

DPI: تا 12000

دکمه های چپ و راست قابل حذف

 روشنایی RGB

سوئیچ های Omron

طراحی قوی

گران قیمت

فاقد برخی ویژگی ها

4. Corsair Glaive RGB

یک موس راحت با عملکرد عالی و ظاهری زیبا است. شامل یک پوشش رنگ لمسی نرم و قابل تعویض برای انگشتان دست است که باعث افزایش ارگونومی می شود  و سنسور DPI Pixart از ویژگی های عالی این موس هستند.

مشخصات و ویژگی های Asus ROG Gladius II

DPI: تا 16000

پوشش لمسی قابل تعویض

حرکت و ردیابی روان و راحت

نور پس زمینه سه زاویه

سنسور Pixart 3367

سوئیچ Omron

چراغ های وضعیت DPI

ساخته شده از پلاستیک

کمی گران است


5. Creative Sound BlasterX Siege M04

دقیق و شیک و یک رقیب قدرتمند برای Razer و Logitech است. طرح نورپردازی RGB، که با استفاده از نرم افزار Sound Blaster Connect Creative  کنترل می شود که در زیر پایه موس نمایش داده می شود. Sound BlasterX Siege M04 هم دارای عملکرد عالی و هم وزن سبک است. 

مشخصات و ویژگی های Creative Sound BlasterX Siege M04

DPI: 12،000 

طراحی ارگونومیک

 7 دکمه قابل برنامه ریزی

 نور RGB

طول عمر کلیک 50 میلیون

سوئیچ های Omron

روشنایی عالی

سنسور با عملکرد عالی

می توانست سبک تر شود

بالانس کامل نیست

6. Thermaltake Tt Sports Level 10M

 این موس گیمینگ دارای دو شخصیت است یعنی به کاربران اجازه می دهد که بین حالت های سیمی و بی سیم را به صورت خودکار تغییر دهند، بنابراین هیچ کس نباید مشکلی برای نوع کاربری بی سیم یا سیمی آن داشته باشد. به علاوه، این یک موس با عملکرد عالی است و دارای یک طراحی ارگونومیک عالی برای گیمر ها است. یکی از معایب این موس وجود پایه های فلزی است که ممکن است آزار دهنده باشد.

مشخصات و ویژگی های Thermaltake Tt Sports Level 10M

DPI: 16،000

تغییر سریع بین اتصال سیمی و بی سیم

 سنسور Avago 9800

طراحی زیبا

پشتیبانی ارگونومی

بیش از حد سنگین است

دارای پایه فلزی آزار دهنده


7. Razer DeathAdder Elite

DeadAdder تاکنون پاسخگو ترین و بهترین موس در خانواده Razer بوده است. DeathAdder Elite دارای ویژگی های پیشرفته مانند free-spinning scroll wheel است، همچنین دارای نور RGB زیبا (روشنایی قابل تنظیم با گزینه های 16.8 میلیون رنگ از طریق نرم افزار Razer's synapse)، این موس بزرگ و قابل دسترس است و دکمه های سمت چپ و چرخ اسکرول گیرنده آن را از بهترین دکمه ها و چرخ اسکرول موس های موجود در قیمت های پایین تر می دانند.

مشخصات و ویژگی های Razer DeathAdder Elite

DPI: تا 16000

 ردیابی واقعی با 450 اینچ در هر ثانیه

سوئیچ موس مکانیکی (تا 50 میلیون کلیک)

روشنایی RGB رنگارنگ

 روشنایی Razer Chroma

 نرم افزار Razer Synapse

چرخش رولینگ آزاد وجود ندارد

طراحی راحت


موس های گیمینگ