91 Views
2018 Jan 21technology
img

خرید بهترین هارد دیسک اکسترنال برای نیازهای شما یکی از مهمترین مواردی است که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات ارزشمند شما امن است. هارد دیسک های اکسترنال یک راه مقرون به صرفه برای حصول اطمینان از ایمنی اطلاعات مجازی خود هستند، و به شما امکان ذخیره سازی در ظرفیت بالا را می دهد تا تقریبا تمام اطلاعات خود را ذخیره کنید. با ذخیره داده های خود را به هارد دیسک اکسترنال، به جای فضای ابری، کنترل کامل در مورد چگونگی ایمن سازی اطلاعات و دسترسی به آن را دارید. و هیچ پرداخت هزینه ای برای اشتراک گذاری وجود ندارد. 

هارد دیسک های اکسترنال نیز از راه های عالی و ساده برای  ارتقا ظرفیت ذخیره سازی دستگاه های شما است. بهترین درایو های خارجی قابل حمل، با ظرفیت های بزرگ و طرح های قدرتمند وجود دارند که اطلاعات شما را امن نگه می دارد در حالی که آن ها را با خود جابجا می کنید. سوال این است که : چگونه شما می توانید هارد دیسک اکسترنال متناسب با نیاز های خود را پبدا کنید- آیا هارد شما مانند ADATA SD700 یا ADATA SD700 منحصر به فرد و کوچک باشد یا مانند 20TB WD My Book Duo در اندازه بزرگ باشد؟ در مطلب سایت edanesh ما به بررسی بهترین هارد های اکسترنال در سال 2017 برای PC یا Mac شما پراخته ایم.

1. Buffalo MiniStation Extreme NFC

Buffalo MiniStation Extreme NFC با قابلیت سازگاری برای هر دو دستگاه Mac و Windows می باشد این هارد اکسترنال بسیار انعطاف پذیر است و همراه با یک طراحی مقاوم، مقاوم در برابر گرد و غبار و آب همراه با کابل USB 3.0 ساخته شده است. نه تنها اطلاعات شما به وسیله یک پوسته سخت محافظت می شوند، بلکه این هارد دارای ویژگی های امنیتی 256-bit AES و  NFC نیز هست. 

مشخصات و ویژگی های Buffalo MiniStation Extreme NFC

ظرفیت: 2TB

رابط USB 3.0

امنیت NFC

طراحی محکم 

معایب: سریع ترین درایو بازار نیست


2. Western Digital My Passport 4TB

آخرین نسل از سری Western Digital My Passport از هارد های اکسترنال است که در اندازه های 1 تا 4 ترابایت قرار دارد. این هارد دارای ویژگی ذخیره سازی ابری و رمزگذاری 256-AES همراه با نرم افزار پشتیبان مخصوص خود است. این هارد اکسترنال با سرعت بسیار بالای خود بسیاری از رقیبان خود در بازار هارد های اکسترنال را پشت سر گذاشته است.

مشخصات و ویژگی های Western Digital My Passport 4TB

ظرفیت: 4TB

رابط USB 3.0

ظرفیت ذخیره سازی بسیار بالا

سرعت انقال داده های بسیار خوب

بکاپ گیری به کمک نرم افزار مخصوص در فضای ابری


3. Adata SD700 External SSD

این یک هارد یک ترابایت در کف دست شما است. Adata SD700 به کسانی که به دنبال یک دستگاه ذخیره سازی محکم و سخت هستند پیشنهاد می شود که می تواند ظرفیت زیادی را بدون هزینه زیاد برای شما تامین کند. این هارد دارای عملکرد فوق العاده خوب است و تنها SSD است که در رتبه بندی IP68 قرار گرفته است. به لطف فضای ذخیره سازی SSD که در این درایو خارجی قرار دارد، بسیار سریعتر از درایوهای خارجی است که با استفاده از HDD ساخته شده اند به طوری که شما سرعت انتقال عالی و همچنین یک حفاظت قوی برای داده های خود را دریافت می کنید. این هارد اکسترنال با ظرفیت های تا 1TB عرضه می شود

مشخصات و ویژگی های Adata SD700 External SSD

ظرفیت: 256GB, 512GB یا 1TB

رابط USB 3.0

عملکرد عالی

دارای رتبه بندی IP68

فاقد USB نوع C4. WD My Book Duo 16TB

این یک هارد است که با آم فضای ذخیره سازی بسیار بالایی می توانید دریافت کنید . اگر شما به دنبال هارد دیسک اکسترنال دارای بالاترین ظرفیت ذخیره سازی هستید، WD My Book Duo 16TB یکی از آن هاست که 16 ترابایت ظرفیت دارد و در واقع ظرفیت ذخیره سازی دو هارد دیسک را در خود دارد. این هارد اکسترنال با رابط USB 3.0 دارای بسیاری از ویژگی های یک دستگاه  fully-fledged NAS (از جمله قیمت بالا) است و اگر شما دارای یک روتر با یک پورت USB 3.0 هستید، می توانید از آن به عنوان یک دستگاه ذخیره سازی متصل به شبکه استفاده کنید. این دستگاه که دارای دو سال گارانتی است، هم چنین دارای رمزگذاری سخت افزاری 256-bit AES و نرم افزار پشتیبان گیری خودکار (WD SmartWare Pro) است.

مشخصات و ویژگی های WD My Book Duo 16TB

ظرفیت: 16TB

رابط USB 3.0

فضای ذخیره سازی بسیار بالا

پشتیبانی از RAID

نیاز به دو پورت USB 3.0هارد اکسترنال

بهترین هارد دیسک اکسترنال