41 Views
2018 Jan 20technology
img
کیف‌های جدید لپ‌تاپ با فناوری هوشمندانه علاوه برداشتن ظاهری بسیار شیک از وسایل و لپ‌تاپ شما به‌خوبی محافظت می‌کند .
کوله‌پشتی  NightHawk Roll Top
 فرم این کوله‌پشتی بادوام  با Harvest Label مطابقت دارد. این کوله‌پشتی به‌اندازه کافی برای پیاده‌روی نیز مناسب است اما برای حرفه‌های شهری طراحی‌شده است . محفظه داخلی آن برای بیشتر لپ‌تاپ‌های 13 اینچی مناسب است و از پلی‌استر ساخته‌شده است که در برابر آب مقاوم است . این کوله‌پشتی در رنگ‌های مشکی و خاکی موجود است .

کوله‌پشتی incase ICON
یک کیف براق و شیک است که هیچ‌گاه تبدیل به سیاهچاله نخواهد شد . این کیف دارای محفظه‌ای برای لپ‌تاپ و همچنین جیبی برای تبلت و همچنین محفظه‌هایی برای نگهداری دستگاه کوچک و لوازم جانبی است . شاید مهم‌تر از همه این‌ها جایگاه پورت‌های کابل کامپیوتر باشد که باعث می شود شما در به‌صورت پرتابل بتوانید درحالی‌که کیف را بسته‌اید به موزیک دسترسی داشته باشید . به هفت‌رنگ مختلف مشکی تا برنز موجود است .

کوله‌پشتی eBags Paramount 29L Daypack
این کوله‌پشتی محتویات داخلی خود را ایمن و خشک نگه می‌دارد زیرا به‌صورت مقاوم در برابر آب طراحی‌شده است . این کوله‌پشتی علاوه برداشتن جیب‌های متعدد دسترسی به لپ‌تاپ را از بالا و از طریق باز کردن زیپ امکان‌پذیر می‌کند . شما می توانید از جیب کناری آن به‌راحتی به لوازم جانبی خودتان دسترسی داشته باشید . این کوله‌پشتی به رنگ مشکی موجود است .

کوله‌پشتی eBags Professional Slim Lifeboat Edition
کیف‌های زیادی با جیب‌های پنهان وجود دارد که این کیف یکی از آن‌ها است . اما علاوه بر ظاهر جذاب طوری طراحی‌شده که محفظه لپ‌تاپ از سایر ساختار کیف مجزا باشد . این کیف دارای محفظه ضدضربه‌ای برای آداپتور , شارژر گوش و کلی محفظه  کاربردی  است . این کیف قابلیت تبدیل به کوله‌پشتی و کیف‌دستی را دارد و دارای جیب‌های متعدد و کوچکی در جوانب برای وسایل کوچک است .


کیف Mission Workshop The Transit Laptop Shoulder
از الیاف مومی ضد آب و ضد لغزش ساخته‌شده و شبیه یک کیف ساده سامسونت است که می توانید آن را روی شانه خود نیز قرار دهید . همچنین دارای دسته‌ای است که می توانید آن را جلوی دوچرخه خود قرار دهید . لایی‌های نرم این کیف از لپ‌تاپ شما محافظت کرده و همه‌چیز را در دسترس قرار می‌دهد .

کیف Herschel Sandford messenger
پارچه بادوام آن با زیپ‌های ضد آب و دسته‌های چرمی و بند نئوپرنی به این کیف ظاهری جذاب و شیک داده است . جیب‌های جذاب آن می‌تواند برای نگهداری لپ‌تاپ , تبلت و سایر دستگاه‌ها و لوازم جانبی شما به‌صورت سازمان‌دهی شده بکار برود . دارای یک دسته کشویی در پشت است که می توانید حین مسافرت مانند چمدان آن را روی زمین بکشید . این کیف به رنگ مشکی موجود است .

کیف Timbuk2 The Closer Case
این کیف لپ‌تاپ ظاهری شبیه vintage-y دارد و بیشتر به رنگ مشکی و قهوه‌ای موجود است . مواردی که ما در این کیف دوست داریم شامل لایه‌های محافظ پشتی برای حفظ لپ‌تاپ و محفظه جلویی برای نگهداری چیزهای دیگر است . این کیف در دو اندازه عرضه می شود .

کیف Knomo Grosvenor Square Top Zip Tote
این کیف سبک بر اساس مد طراحی‌شده است و بسیار نازک و ظریف است . لایه‌های محافظ آن برای نگهداری بیشتر لپ‌تاپ‌های 15 اینچی مناسب است و دارای دو جیب جلو برای کارت‌های اعتباری و شناسایی است . برای متخصصانی که از اداره به باشگاه می‌روند و به کیفی با محفظه‌ای به‌اندازه یک جفت کفش و چند تیکه لباس نیاز دارند , مناسب است و به رنگ مشکی و آبی موجود است .

 


کیف لپ تاپ

laptop bage