۶۰ بازدید
۲۵ فروردین ۱۳۹۷تکنولوژی
تصویر مطالب

کانسومر ریپورتز که یکی از معروفترین سایت های بررسی گجت های هوشمند به حساب می آید در آخرین گزارش خود جدیدترین پرچمداران شرکت سامسونگ را به عنوان بهترین گوشی های موجود در بازار انتخاب کرده است.

در سال 2016 و 2017 هم به ترتیب گلکسی اس 7 و اس 8 این عنوان را کسب کرده بودند. این وبسایت مقاومت اس 9 در برابر ضربه را از نقاط قوت گلکسی اس 9 به حساب آورده . گوشی های اس8 و اس9 هردو از شیشه ساخته شده اند ولی بعد از تست های انجام شده اسیب های خیلی جزئی به گوشی اس9 وارد شد در حالی که سال قبل بعد از پنجاه بار افتادن تاچ گوشی اس8 کاملا از کار افتاد. با این حال بر خلاف سال قبل گوشی اس 9 پلاس بعد از صد بار افتادن دچار شکستگی شد در حالی که سال قبل این اتفاق برای اس 8 پلاس پیش نیامد . از دیگر نکاتی که کانسومر ریپورتس به آن اشاره کرد بهبود عملکرد گوشی است. باز شدن سریع اپلیکیشن ها و لود شدن سریع صفحات وب از دیگر بهبود های انجام شده نسبت به پرچمداران سال قبل می باشد که به لطف پردازنده قدرتمند اسنپدراگون 845 بدست آمده است . نکته مثبت دیگر پرچمداران جدید سامسونگ اسپیکرهای استربو با حجم و کیفیت صدای بسیار خوب می باشد . همچنین مکان قرارگیری سنسور اثر انگشت اصلاح شده است.


همچنین این وبسایت اشکالاتی را متوجه اس 9 کرده که باعث کاهش نمره کلی این دو گوشی شده که از آن جمله می توان به ایجاد هاله نور و کنتراست اغراق آمیز در عکس های گرفته شده با دوربین گلکسی اس 9 اشاره کرد. کاهش میزان شارژدهی باتری گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس نسبت به اس8 و اس8 پلاس از دیگر نکات منفی پرچمداران جدید می باشد. کانسومر ریپورتس میت 10 ، میت 10 پرو، ال جی وی30، ال جی جی6 و اچ تی سی یو 11 را بهترین جایگزین برای اس 9 و اس 9 پلاس معرفی کرده است. چندی پیش بود که کانسومر ریپورتز با انتشار گزارشی در مورد بهترین دوربین های دنیای موبایل جنجال آفرین شد. در آن گزارش سه گوشی پرچمدار جدید آیفون بهترین ها برای عکاسی معرفی شدند نکته جالب قرار گرفتن نوت 8 در جای هشتم لیست و آیفون 7 در جایگاه پنجم بود و همچنین خبری از پیکسل های گوگل در بین ده گوشی برتر نبود ./ترنجی

بهترین

گوشی‌ها

دید

کانسومر ریپورتز

اشاره

بهبود

عملکرد

کیفیت

پرچمداران

گوگل