155 Views
2018 May 06technology
img

اگر به اسکرین شات نیاز اساسی دارید و از صفخه های کاری خود باید اسکرین شات بگیرید ویندوز ۱۰ را نصب کنید و به راحتی اسکرین شات بگیرید .برای انجام این کار با ما همراه باشید.


اگر آخرین نسخه Windows 10 Insider Preview Build دریافت کنید، متوجه خواهید شد که ابزارScreen Sketch که قبلا بخشی از Windows Ink برای دستگاه های دارای صفحه نمایش لمسی بود، در حال حاضر یک اپلیکیشن مستقل است. در واقع شما می توانید با فشار دادن کلیدهای WIN + Shift + S این ابزار را فراخوانی کنید و سپس قسمت مورد نظر روی صفحه نمایش را برای اسکرین شات گرفتن انتخاب کنید. همچنین می توانید آن را در Action Center پیدا کنید یا کلید Print Screen روی صفحه کلید را طوری تنظیم کنید که با فشردن آن به جای عکس گرفتن از صفحه نمایش این ابزار را اجرا کند.


هنگامی که شما با اپلیکیشن جدید standalone اسکرین شات گرفتید، می توانید آن را با استفاده از ابزارهای تعریف شده در این محیط آن طور که دوست دارید ویرایش کنید. همچنین می توانید آن را از طریق ایمیل، اسکایپ و اپ های Microsoft Store مانند توییتر به اشتراک بگذارید.


اگر می خواهید این ویژگی جدید را امتحان کنید ابتدا مطمئن شوید که در برنامه اینسایدر ویندوز ثبت نام کرده اید و همچنین دریافت آپدیت Fast ring را انتخاب کرده اید. البته اگر شما یک لپ تاپ لمسی یا یک تبلت دارید، می توانید این ویژگی را از طریق Windows Ink Workspace استفاده کنید.

اسکرین شات ویندوز

ویندوز۱۰

مایکروسافت

standalone

Microsoft

توییتر

ایمیل

اسکایپ