73 Views
2017 Dec 31Cultural
img

هِیلی بـِنِت (به انگلیسی: Haley Bennett) (زادهٔ ۷ ژانویه ۱۹۸۸) با نام اصلی هیلی لورن کیلینگ، خواننده و بازیگر آمریکایی است. از فیلم‌هایی که وی در آن نقش داشته است، می‌توان به کالج، گودال، ایکوالایزر ، هفت دلاور، مارلی و من، دختری در قطار، تشکر به خاطر خدمت‌تان و هاردکور هنری اشاره کرد.


نام اصلی هیلی لورن کیلینگ

زمینه فعالیت سینما

تولد ۷ ژانویهٔ ۱۹۸۸ ‏(۲۹ سال)

فورت مایرز، فلوریدا، آمریکا

ملیت آمریکایی

پیشه بازیگر، خواننده، رقاص

سال‌های فعالیت ۲۰۰۷ تا کنون

وب‌گاه رسمی هالی بنت


اوایل زندگي

نام اصلی او هیلی لورن کیلینگ* است. وی در فورت مایرز، فلوریدا به دنیا آمد. بنت دورهٔ دبیرستان خود را در دبیرستان استو-مونرو فالز* در استوو، اوهایو آغاز کرد و بعدها در دبیرستان بارون کالیر*به آموختن موسیقی و بازیگری پرداخت. او و مادرش برای کار، در حالی که تازه از دبیرستان فارغ التحصیل شده بود، در تابستان ۲۰۰۵ به لس آنجلس کالیفرنیا عزیمت کردند.

موسیقی

بنت چندین ترانه را برای فیلم موسیقی و شعرها، از جمله: "لذت بودا"* و "راه بازگشت به عشق"* اجرا کرد. بخش‌هایی از ترانه‌های "ورود به شهر غنیمت‌ها"* و "کوبیدن"*در سکانس کنسرت این فیلم نیز شنیده شد. ترانه "شکست ناپذیر"* نیز تنها در تیتراژ پایانی فیلم شنیده می‌شود و فقط یک و نیم دقیقه طول دارد.

در سال ۲۰۰۷، او قرار دادی را با ۵۵۰ میوزیک/نوساوند رکوردز* (قسمتی از خانواده اپیک رکوردز*) امضا کرد و کار بر روی آلبوم اول خود را با کمک خواننده و شاعر، شلی اسکات* آغاز کرد.

بيوگرافي

بازيگران هاليوود