107 Views
2018 Jun 18Cultural
img

بیوگرافی آسیا عاکف (ascia akf) در ۱۹ اکتبر ۱۹۸۹ به دنیا آمده است و در حال حاضر ۲۹ سال سن دارد و متولد کشور کویت میباشد. او در حوزه مدلینگ فعالیت می کند.

مدت زیادی در عرصه  وبلاگ نویسی فعالیت داشته است او را بیشتر به عنوان یک وبلاگ نویس و منتقد اجتماعی می شناسند که با انتقادهای مهم درباره جهان عرب به شهرت رسیده است.
شهرت با وبلاگ نویسی
او در وبلاگ اش عکس هایی از خود به اشتراک می گذاشت و در کنارش به نقد اجتماعی می‌پردازد .

برای همین منظور توانست وبلاگ خود را به بازدید بسیار زیادی برساند بعد از به وجود آمدن اینستاگرام فعالیت خود را در صفحات اینستاگرام ادامه دارد.

آسیا عاکف طراح مد و لباس نیز است و برای چندین شرکت مهم لبنانی و اندونزی طراحی لباس های زنانه می کند.

او به عنوان یکی از زیباترین دختران محجبه جهان شناخته می‌شود که توانسته در سال ۲۰۱۸ به عنوان زیباترین مدلینگ دنیا برگزیده شود.
شروع فعالیت
نام اصلی ‎اش عسا ال فرج است که در سال ۲۰۱۲ وبلاگ نویسی را آغاز کرد اولین پستی که در صفحه وبلاگ خود به اشتراک گذاشت ؛بعضی از موزاییک ها ناهنجار اند؛ نام داشت که با استقبال بسیار زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و در همه جا دست به دست می شد و کم کم به شهرت رسید

در حال حاضر یک شرکت طراحی لباس دارد که خودش طراحی می‌کند و چندین پرسنل را در شرکت خود استخدام کرده همچنین با قرارداد پنج ساله با شرکت ساخت روسری و مقنعه همکاری کرده است

بعد از این که در کشورهای آسیایی به شهرت زیادی رسید در مراسم زیباترین دختران جهان یا همان ملکه زیبایی که در کشور فرانسه برگزار می شد شرکت کرد در این مراسم در سال ۲۰۱۶ مقام سوم را کسب کرد.

سپس در سال ۲۰۱۸ در مسابقات ملکه زیبایی که در کشور اندونزی برگزار می‌شد شرکت کرد و توانست در این مراسم مقام اول راه به عنوان ملکه زیبایی جهان در سال 2018 کسب کند.

ازدواج و همسرش
او در سال ۲۰۱۱ با یک مدل عربی به نام احمد البلاستی ازدواج کرد و بعد از یک سال صاحب دو فرزند پسر به نام آدم و نوح شدند.

عکس های آسیا عاکف


اینستاگرام آسیا عاکف

آسیا عاکف

بیوگرافی آسیا عاکف

آسيا عاكف instagram

اینستاگرام آسیا عاکف

آسیا عاکف اینستاگرام

Ascia

Ascia instagram

ascia akf

مدل محجبه

مدل با حجاب