321 Views
img

افسانه پاکرو متولد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۲ و اصالتش ترك است. اما خودش در اهواز به دنیا آمده و خود را یك آبادانی می‌داند. خیلی‌ها به او می‌گویند: « این خونگرمی كه داری برگرفته از خطه‌ای است كه به دنیا آمده‌ای.» افسانه پاكرو، بازیگر جوانی است كه این روزها گزیده كاری را انتخاب كرده و به دنبال ایده‌آل‌های خود است.

افسانه پاکرو یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد، مجرد است ، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی)است ، عاشق بازیگری است و از شهرت بیزار است و بازیگری را فقط به خاطر اینکه بتواند نقش یک انسان متفاوت با خود را بازی کند دوست دارد.

افسانه پاکرو، بازیگر جوانی است که این روزها گزیده کاری را انتخاب کرده و به دنبال ایده آل های خود است. او پس از گرفتن فوق دیپلم و گذراندن یک دوره کلاسهای استاد سمندریان برای بازی در فیلم محکومین بهشت در سال 83 انتخاب شد و بعد از آن برای بازی در سریال رسم عاشقی دعوت شد و شهرت خود را در این سریال به دست آورد، از جمله فعالیتهای هنری اش عبارتند از:محکومین بهشت، پیدا و پنهان، رسم عاشقی، رؤیای خیس، محاکمه، زندگی شیرین، شیر و عسل و…

پاکرو درباره فیلم محاکمه و همکاری با ایرج قادری می گوید:در این فیلم نقش دختر ایرج قادری را بازی کردم و تجربه خوبی بود. سینمای ایرج قادری را به خاطر پشت صحنه منظم و مرتب دوست داشتم. همه چیز دقیق بود، برعکس بعضی از کارها که آشفتگی و بی نظمی زیادی در پشت صحنه وجود دارد. جالب بود که در فیلم «شبکه» هم با توجه به اینکه حالشان خوب نبود ولی همان نظم و ترتیب برقرار بود.

در اواخر اردیبهشت 1395، افسانه پاکرو در صفحه ی اینستاگرام خود عکسی از خودش در چین منتشر کرد. چند روز بعد اعلام شد کیارستمی یک فیلم در چین میسازد که تنها بازیگر ایرانی آن، افسانه پاکرو است. خبر ساخت فیلم راهبه ها در چین، از یک سال قبل مطرح بود.

عکس های افسانه پاکرو


اینستاگرام افسانه پاکرو

افسانه پاکرو

افسانه پاکرو و خواهرش

افسانه پاکرو و همسرش

افسانه پاکرو چند سالشه

افسانه پاکرو اینستاگرام

افسانه پاکرو بیوگرافی

afsaneh pakroo

afsaneh pakroo movies

پیج افسانه پاکرو

عکس افسانه پاکرو