80 Views
img

بیوگرافی کامل و زندگینامه
الناز حبیبی متولد بیست و یکم مرداد ماه ۱۳۶۸ در شهر تهران است. خانواده الناز حبیبی متشکل از پدر و مادر و ۶ فرزند بوده است که مادرش را در سالیان اخیر از دست داده است. تقریبا تمام خانواده و فامیلش در سوئد زندگی می کنند.
البته با اینکه اقوامش در سوئد زندگی می کنند ولی کارهایش را پیگیری می کنند و مدام با او در تماس هستند. منتقد کارهایش برادرش محمد است که اگر ایرادی در دیالوگ هایش یا بازی اش ببیند سریعا او را با احترام نقد می کند.
نکته جالب در بیوگرافی الناز حبیبی علاقه شدیدی است که میان او و خواهرش آی سودا وجود دارد و با اینکه خواهرش فقط دو سال از او بزرگتر است بعد از مادرش برای او مادری کرده است. رفتن خواهرش به سوئد موجب شد ضربه شدید روحی ببیند.
زنده یاد مادرش سر اکثر کارها همراهش بوده است و پشت صحنه از او حمایت عاطفی می کرده است. خودش می گوید مادرم آرزوهای زیادی برایم داشت چون فرزند ته تقاری بودم و با فوت مادرس آسیب روحی شدیدی دیده است.
الناز حبیبی در سن کم وارد عرصه بازیگری شده است. در دوران تحصیل در کلاس پنجم ابتدایی برای بازی در فیلم دفترچه خاطرات انتخاب می شود. برای شروع بازیگری با حمایت پدرش روبرو شده است و پس از کسب اجازه از پدرش در سن ۱۱ سالکی اولین کار هنری خود را تجربه می کند.

افسردگی و مشکلات روحی
الناز حبیبی به دلیل اینکه فرزند آخر خانواده بوده است و مادرش توجه خاصی به او داشته است بعد از اینکه مادر را از دست می دهد به شدت ضربه می بیند. این ضربه روحی آنقدر برای الناز حبیبی سنگین بوده است که به مدت ۴ سال خانه نشین شده است.

او در مدت این سال ها درس خواندن ، کلاس رفتن و کارهای هنری را در به طور کامل کنار گذاشته است. بعد از گذشت این مدت با کمک خانواده اش این دوره غم و افسردگی را پشت سر می گذارد و دوباره به زندگی بر می گردد.

شایعه طلاق از همسرش
الناز حبیبی در اینستاگرامش عکس های زیادی از همسرش منتشر کرده بود که بعد از پاک کردن این تصاویر گمانه زنی های در فضای مجازی به وجود آمد که به دلیل اینکه از همسرش جدا شده است عکس هایش را پاک کرده است.
بعد از این موضوع او در مصاحبه های اخیر خود از تمام اعضای خانواده اش صحبت کرده است به غیر از همسرش که این جریان هم شایعه طلاقش را تشدید کرد. تا به حال خودش در مورد این موضوع واکنشی نشان نداده است.

به همین جهت باید منتظر عکس العمل الناز حبیبی باشیم. به صرف پاک شدن چند تصویر در اینستاگرام الناز حبیبی که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد نمی توان احتمال جدایی وی از همسرش را داد و ممکن است این فقط یک شایعه باشد.

فیلم شناسی الناز حبیبی
سینمایی
 خجالت نکش (۱۳۹۵)
 ماه گرفتگی (۱۳۹۵)
 زاپاس (۱۳۹۴)
 ناخواسته (۱۳۹۲)
 پیتزا مخلوط (۱۳۸۹)
 فصل باران‌های موسمی (۱۳۸۸)
مجموعه‌های تلویزیونی
 ۱۳۸۶ روزگار قریب کیانوش عیاری
 ۱۳۸۹ فاصله‌ها صبا حسین سهیلی زاده
 ۱۳۹۰ پنج کیلومتر تا بهشت علیرضا افخمی
 ۱۳۹۰ سی امین روز جواد افشار
 ۱۳۹۰ تا ثریا الناز، دختر کوچک خانواده سیروس مقدم
 ۱۳۹۰ لبه آتش جواد افشار
 ۱۳۹۱ فراموشی صدف سعید سلطانی
 ۱۳۹۱ به خاطر مونا مرتضی کوشایی
 ۱۳۹۲ دودکش ۱ عالیه محمدحسین لطیفی
 ۱۳۹۳ دردسرهای عظیم بهار برزو نیک‌نژاد
 ۱۳۹۳ سربه‌راه ریحانه سعید سلطانی
 ۱۳۹۴ دردسرهای عظیم ۲ بهار برزو نیک‌نژاد
 ۱۳۹۵ پادری (مجموعه تلویزیونی) عالیه محمدحسین لطیفی
 ۱۳۹۵–۹۶ پرستاران سمیرا نوروزی علیرضا افخمی
افتخارات الناز حبیبی
بهترین بازیگر زن جشنواره رنگین کمان چین (۲۰۱۶)

عکس های الناز حبیبی


اینستاگرام الناز حبیبی

الناز حبیبی

الناز حبیبی اینستاگرام

الناز حبیبی قد

الناز حبیبی چند سال دارد

الناز حبیبی و مادرش

الناز حبیبی و همسرش

الناز حبیبی و سیاوش خیرابی

elnaz habibi

عکس الناز حبیبی

الناز حبیبی فیلم