1695 Views
2018 May 28entertainment
img

الناز گلرخ کیست ؟
بیوگرافی الناز گلرخ
الناز گلرخ متولد ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۴ و در تهران به دنیا آمده است .  او ۳۱ سال سن دارد و یک بهمن ماهی ساده اما پر جذبه و خوش صحبت است . قد الناز گلـرخ ۱۷۳ سانتی متر و وزنش ۵۷ کیلوگرم است. او یکی از مدل های معروف زن ایرانی در سطح جهانی است .  او یک Makeup Artist یا همان مدل آرایش بسیار مشهور است که هنرمندان خارجی هم برای آرایش نزد وی می روند و در کارش بسیار حرفه ای و شناختهه شده است و بیش از ۱۰ سال در این زمینه سابقه دارد . الناز در سال ۸۷ در رشته گرافیک فارغ التحصیل شد . و از نظر چهره به خواننده معروف آمریکایی آریانا گراند شباهت دارد و همه به او می گویند .


اوایل زندگی الناز گلـرخ
او عشق و علاقه  کاری خود که همان آرایش بود در سنین جوانی کشف کرد و از آن زمان او تنها سعی کرد رویای های خود را محقق کند . زمانی که او فقط ۲۰ ساله بود ، آکادمی زیبایی و سالن زیبایی در تهران تاسیس کرد و از همنجا معروف شد و کارش گسترش پیدا کرد و بازیگران معروفی همچون مهناز افشار ، سحر دولتشاهی و طناز طباطبایی مدل آرایشی وی بودند . الناز دو خواهر دارد.


ازدواج الـناز گلرخ
او متاهل است و با حمید فدایی مدل مشهور ایرانی ازدواج کرده است . الناز گلـرخ در حال حاضر در دبی، امارات متحده عربی زندگی می کند.


اینستاگرام الناز گلرخ

الناز گلرخ

بیوگرافی الناز گلرخ

اینستاگرام الناز گلرخ

عکس های الناز گلرخ