181 Views
2018 May 27entertainment
img

بی بی رکسا خواننده زن آمریکایی میباشد که در 30 ماه اوت 1989 میلادی (و متولد 1367 شمسی) در شهر بروکلین آمریکا میباشد اما اصالتا اهل کشور آلبانی است.


او از خواننده های مشهور زن آمریکا بوده که طرفداران بسیار زیادی را دارد و چندین آلبوم موسیقی را روانه بازار کرده که همیشه از پپرفروش ترین های این عرصه بوده است.


 شروع خوانندگی بی بی رکسا
بی بی رکسا به زبان مقدونیه ای “زنبور عسل” معنا میشود او از کودکی عاشق مسیقی و پیانو بود و پدرش وقتی شور علاقه او را به موسیقی دید وی را به مدرسه موسیقی فرستاد تا زمینه فعالیت در این عرصه را برای دخترش فراهم نماید.


به قدری در مدرسه استعداد خود را در زمینه آهنگسازی نشان داد که به صورت حرفه ای چندین خواننده با او همکاری کردند.

از مهمترین فعالیت های حرفه ای او در زمان نوجوانی میتوان به فیلم‌های موزیکال شرکت میکرداز اشاره کرد که با استقبال گسترده مردم از او مواجه شد و از همان زمان بر سر زبان ها افتاد.


سبک خوانندگی
در سبک پاپ و الکتروپاپ به عنوان یک موسیقی دان شناخته میشود و همچنین برخی از آلبوم های او در سبک Lead vocalist ساخته شده است. بیوگرافی شخصیت های مشهور
به گفته رسانه های آمریکایی او خیلی روی آهنگهایش حساس است و برای ساختن یک آهنگ ماه ها شبانه روزی تلاش میکند که آهنگ مورد نظر خود را بدون نقص بسازد.


تصاویر لو رفته بی بی رکسانا با علیرضا حقیقی
چندی پیش خبری در فضا مجازی منتشر شد که این خواننده آمریکایی با علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران دوست شده و با هم رابطه دارند!


حواشی از آنجا شروع شد که بی بی رکسانا یکی از عکس های اینستاگرام علیرضا حقیقی را لایک کرد و جنجال ها در زمانی بیشتر شد که در یکی از عکس های این خواننده تصویری از بدن علیرضا حقیقی مشخص بود و باعث شد که بسیاری از رسانه ها خبر رابطه دوستانه آنها را منتشر کنند.
آیا بی بی رکسا دوست دختر علیرضا حقیقی است؟
اینکه آیا آنها رابطه احساسی دارند و آیا در آینده قرار است تصاویر دو نفره بیشتری از آنها منتشر شود مشخص نیست و باید ببینم در آینده بین این دو نفر چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

لازم به ذکر است که علیرضا حقیقی متولد 1367 در تهران بوده که سالها در تیم پرسپولیس تهران بازی میکرده است.

او در یکی از بازی های پرسپولیس با تیمی که علی دایی در آن حضور داشت پنالتی علی دایی را مهار کرد و بر سر زبان ها افتاد.
در حال حاضر او در تیم “اسکیلستونا” لی سوئد بازی میکند.

عکس های بیشتر بی بی رکساعلیرضا حقیقی

بی بی رکسا

bebe rexa

alireza haghighi

دوست دختر علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی ودوست دخترش