119 Views
img


نام
حدیث میرامینی
تاریخ تولد
1367/11/19
محل تولد
تهران
حرفه
بازیگر
قد
169cm
فالوئر اینستاگرام
556k (آمار دقیق تعداد فالوئر حدیث میرامینی)
اینستاگرام
https://www.instagram.com/hadismiramini/?hl=en


بیوگرافی حدیث میرامینی

حدیث میرامینی در 19 بهمن 1367 در تهران به دنیا آمد. فرزند چهارم خانواده است و سه برادر بزرگتر از خود هم دارد .وی فارغ التحصیل رشته ی نمایش است و اکنون در همین رشته به فعالیت های تلویزیونی و هنری می پردازد.

عطرباز حرفه ای

برای این موضوع سراغ یکی از هنرمندان جوان سینما و تلویزیون یعنی حدیث میرامینی رفته‌ایم که اتفاقا دنیای عطر را دوست دارد. او ضمن معرفی چند عطر به شما می‌گوید که نباید در خرید عطر ولخرجی کرد و نباید اسیر برندهای گران‌قیمت شد، بلکه باید به ذائقه و احساسات درونی خود احترام گذاشت چرا که می‌‌توان آدم‌ها را از روی رایحه عطرشان شناسایی کرد.

تنها زمانی‌که عطرم تمام بشود، نیاز به خرید آن را احساس می‌کنم. البته به قواعدی مانند شروع فصل جدید و تغییر عطرها و رایحه‌ها توجه دارم اما اصولا هم این شکلی است که بیشتر اوقات تقریبا شیشه عطرم با تمام شدن هر فصلی تمام می‌شود! ضمن اینکه شرایط دیگری هم ممکن است مرا برای خرید عطر ترغیب کند؛ مثلا گاهی پیش می‌آید رایحه‌ای به مشامم می‌رسد که سال‌ها پیش از آن عطر استفاده می‌کردم و حالا با این تجدیدخاطره احساس می‌کنم چقدر خوب است، دوباره آن عطر را تهیه کنم…

دوست دارم از عطرهایی استفاده کنم که از ترکیب رایحه گل‌ها ساخته می‌شود چرا که به نظرم رایحه دلنشین‌تری نسبت به عطرهای دیگر دارند. ضمن اینکه این عطرها برای فصول گرم مانند تابستان انتخاب مناسب‌تری هستند.

عطر محبوب من «Lanvin Eclat» است. در واقع عطر ثابت من است که همیشه آن را شارژ می‌کنم. آشنایی من با این عطر بازهم به شکل هدیه‌ای از یک دوست عزیز بود. در واقع علاقه‌ای که به آن دوست داشتم با علاقه‌ای که به آن عطر پیدا کردم، همراه شد تا در این سال‌ها پای ثابت عطرهای مورد استفاده من باشد.

اهل ورزش

حدیث میرامینی شنا را به بقیه ورزش ها ترجیح می دهد.
ازدواج حدیث میر امینی
حدیث میر امینی با مجتبی رجبی یکی از بازیگران سینما و مدیر فعلی شبکه جام جم ازدواج کرد.
تصاویر حدیث میرامینی

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی و مادرش


حدیث میرامینی و همسرش

حدیث میرامینی و همسرش

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی

حدیث میرامینی

Hadis Miramini

حدیث میرامینی

hadis miramini height

حدیث میرامینی بازیگر

حدیث میرامینی و همسرش

حدیث میرامینی سن

حدیث میرامینی اینستاگرام

عکس حدیث میرامینی

حدیث میرامینی و مجتبی رجبی

بازیگر

بازیگران زن ایرانی

بازیگران ایرانی