249 Views
2018 Jun 03Cultural
img

دنیا مدنی متولد ۱۳ تیر ۱۳۶۹ تهران است. دنیا مدنی بازیگر جوان و خوش‌چهره سینما و تاتر که حرفه طراحی لباس را به صورت آکادمیک طی سال‌های اخیر آغاز کرده است.

«دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای ديگريست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

خانواده دنیـا مدنی
مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند.
نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.

همسر دنیا مدنی
در برخی سایت ها و صفحات اجتماعی از علیرضا کمالی نژاد به عنوان همسر دنیا مدنی نام برده شده است که نمی توان این خبر را تایید یا رد کرد.
علیرضا کمالی نژاد متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۵۹ در منطقه نظام آباد تهران می باشد. وی در خانواده ای فرهنگی-ورزشی به دنیا آمد. او تنها فرزند خانواده اش است.

دنیـا مدنی درباره مادرش میگوید:
«مادر، بودنت مثل پا گذاشتن روی زمین بعد از بازی چرخ و فلکه، اون بالا تو هر چرخش هزاربار تو دلت خالی می‌شه ‌و پات که می‌رسه زمین انگار دلت آروم می‌گیره. حضور شما تو روزگار من هم این حال رو داره، چرخ می‌خورم تو فلک اما دلم قرصه که هستی.»

شروع بازیگری
دنیـا مدنی این روزها در عرصه طراحی لباس چشمگیرتر از قبل ظاهر شده و لباسی که رویا تیموریان در سی‌ و چهارمین جشنواره فیلم فجر و مراسم بزرگداشتش به تن داشت او طراحی کرده بود.

دنیا مدنی در سال 1391 توانست با جلب نظر منوچهر هادی کارگردان ایرانی وارد سریال زندگی جای دیگری است شود و سرانجام در این سریال توانست جای پای خوبی از خودش به جای بگذارد وی مدیون منوچهر هادی است و اکنون در سال 1397 در سریال رهایم نکن مشغول ایفای نقش است. با گذشت زمان در فیلم سینمایی مفت آباد بازیگر شد و پژمان تیمورتاش یک نقش خوب به دنیا داد تا بتواند به دنیای بازیگری ایرانی به صورت رسمی وارد شود البته ناگفته نماند که مادرش زحمات زیادی برای بازیگر شدن دخترش کشیده است.

بازیگر سریال رهایم نکن
دنیا مدنی بازیگر سریال رهایم نکن در نقش فرناز است که می خواهد با امیر پسر جوان قصه ازدواج کند این سریال در ماه رمضان 97 از شبکه سه سیما پس از افطار پخش می شود. ایفای نقش او در سریال رهایم نکن محبوبیتش را چندین برابر کرده است.

عکس های دنیا مدنیاینستاگرام دنیا مدنی

دنیا مدنی

رویا تیموریان

دختر رویا تیموریان

اینستاگرام دنیا مدنی

همسر دنیا مدنی

سریال رهایم نکن

بازیگر نقش فرناز

عکس های جدید دنیا مدنی