309 Views
img


نام
دیبا زاهدی
تاریخ تولد
1368/09/07
محل تولد
تهران
حرفه
بازیگر
قد
-
اینستاگرام
https://www.instagram.com/dibazahedi/?hl=en

بیوگرافی دیبا زاهدی

دیبا زاهدی متولد هفتم آذرماه 1368 در تهران است.دیبا فارغ التحصیل رشته معماری در مقطع کارشناسی است.

شروع فعالیت

دیبا زاهدی بارها در کلاس های بازیگری شرکت کرده است از جمله آنها او از کلاس های زنده یاد استاد حمید سمندریان، مهتاب نصیرپور و محمد رحمانیان یاد میکند.

از 8 سالگی در تئاتر دانش آموزی بوده ولی با وجود مخالفت خانواده سعی میکرده نمرات خوبی بگیرد تا مانع فعالیت هنری اش نشوند، از طریق کلاس های استاد سمندریان به تهیه کننده فیلم پنج ستاره معرفی شد تا اولین کار بازیگری اش در فیلم پنج ستاره سال 1392 آغاز شد

شهرت

من اصولا اهل بیرون رفتن و گشت و گذار نیستم، نقش کوتاهی در بادیگارد داشتم و طبیعتا آن طور که بازیگران دیگر پس از فیلم رو بورس هستند من نبودم. با این حال در برخی جاها بیشتر می شناختند و نسبت به پیش از اکران این فیلم شناخته شده تر بودم

احتمالا در مورد دیبا زاهدی نمی دانید :

  • شهرت - دوست ندارد روند مشهور شدنش در زمان کوتاهی اتفاق بیافتد، میگوید میخواهم با رزومه قابل توجهی بتوانم مشهور شوم، این بازیگر نقش مریم دختر پرویز پرستویی در فیلم بادیگار ساخته حاتمی کیا بازی کرده است.
  • علاقه به معماری - رشته تحصیلی اش را دوست دارد، ولی به دلیل بازی در کارهای مختلف کمی از آن دور مانده، با این حال اگر فرصت داشته باشد معماری جزو دوست داشتنی ترین فعالیت هایش است.
  • کم کاری - پیشنهاد بازی زیاد داشته ام، هم سینما هم تلویزیون اما معیارهایی برای انتخاب نقش دارم که تا آن معیارهایی که برای خود تعریف کرده ام در کار نباشد آن را نمی پذیرم، حتی اگر بیکار بمانم..
  • الگوی بازیگری - همیشه سبک بازی بازیگرانی مثل هدیه تهرانی و لیلا حاتمی را دوست داشتم، اما طرفدار بازیگران پرجنب و جوش سینما هم هستم؛ به نظر من بازیگر باید بتواند در همه نقش‌ها ظاهر شود.

آثار هنری

  • آزاد به قید شرط (۱۳۹۵)
  • بادیگارد (۱۳۹۴)
  • سایه (۱۳۹۴)
  • پنج ستاره (۱۳۹۲)

ازدواج و همسرش

دیبا زاهدی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

تصاویر دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی بازیگر

دیبا زاهدی و همسرش

بازیگران ایرانی

بازیگر

بازیگران زن ایرانی

دیبا زاهدی instagram

دیبا زاهدی بادیگارد

دیبا زاهدی عکس

دیبا زاهدی بیوگرافی

دیبا زاهدی اینستگرام

دیبا زاهدی فیلم

دیبا زاهدی پنج ستاره

Diba Zahedi

diba zahedi biography

قد دیبا زاهدی

عکس دیبا زاهدی و مادرش

همسر دیبا زاهدی