180 Views
img


نام
رز رضوی
تاریخ تولد
1361/01/14
محل تولد
تهران
حرفه
بازیگر
قد
162cm
اینستاگرام
https://www.instagram.com/roz_razavi/?hl=en

بیوگرافی رز رضوی

رز رضوی در تاریخ 14 فروردین 1361 در تهران به دنیا آمد.وی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان اسپانیایی است.

رز یک برادر دارد.

قبل از بازیگری
رز رضوی قبل از این که بازیگر شود در بیمه دانا کار می کرد و همیشه مدیر آنجا به او می گفت این کار برای رز خیلی خشک است ولی با این حال دو سال و نیم در آنجا کار می کرد.

شروع فعالیت

فعالیت هنری خود را با فیلم سینمایی ملودی در سال 1386 به کارگردانی جهانگیر جهانگیری آغاز کرد، تا قبل از فیلم ملودی به کلاس نرفته اما بعد از آن یک دوره کلاس های آقای سمندریان را دید.

شهرت

با بازی در سریال ملکوت در سال 89 با نقش مهتاب به کارگردانی محمدرضا آهنج دیده شد، او در چند کار تاریخی از جمله مختارنامه، کلاه پهلوی، تبریز در مه، معمای شاه حضور داشت.

احتمالا در مورد رز رضوی نمی دانید:

  • مسافرت - همه جای ایران را دوست دارم اما سفر به جنوب با یک گرما و گیرایی خاصی همراه است اما به نظر من باید همه جای ایران را دید و صرفا نباید گفت فقط برویم اینجا چون یک بار لذت برده ایم.
  • رانندگی - من زیاد راننده خوبی نیستم و معمولا زیاد به این طرف و آن طرف می خورم. آخرین بار هم شش سال پیش از در منزل که بیرون آمدن از روی جدول رد شدم.
  • ورزش - در ورزش رشته اسکی را به صورت تخصصی دنبال می کنم و 15 سال است که تا درجه مربیگری پیش رفته ام و غیر از آن هم روزش های زیرشاخه بدنسازی را دنبال کردم.

حاشیه هایی با محمدرضا شریفی نیا

در سال 93 خبر ازدواج محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی منتشر شد، این خبر توسط سایت های معتیری پوشش داد شده و مدت های این باور در بین مردم پیش امده بود که واقعا آنها ازدواج کردند.

تکذیبه محمدرضا شریفی نیا در آن برهه دیده نشد، ولی آنچه مشخص است این خبر بارها تکذیب شد و خانوم رضوی ازدواج نکردند و مجرد می باشند.

ازدواج و همسرش

رز رضوی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

عکس های رز رضوی

رز رضوی

رز رضوی

رز رضوی

رز رضوی

رز رضوی

رز رضوی

رز رضوی

بازیگران ایرانی

بازیگران زن ایرانی

بازیگر

رز رضوی اینستاگرام

رز رضوی و محمدرضا شریفی نیا

رز رضوی شریفی نیا

رز رضوی بازیگر

رز رضوی instagram

Roz Razavi

Roz Razavi height

aks Roz Razavi

رز رضوی و مادرش

رز رضوی و همسرش

رز رضوی و شوهرش

بیوگرافی رز رضوی

عکسهای رز رضوی

قد رز رضوی