85 Views
img

شیلا خداداد متولد چهاردهم آبان ماه ۱۳۵۹ در شهر تهران است. تحصیلاتش را در رشته مهندسی شیمی در دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسانده است. ورزش های مورد علاقه اش فوتبال و والیبال هستند و تیم مورد علاقه اش استقلال است.
شیلا خداداد به صورت کاملا اتفاقی بازیگر شده است. به طور اتفاقی مسعود کیمیایی او را در داروخانه می بیند و به او پیشنهاد بازی در فیلم اعتراض را می دهد. پس از موافقت و بازی در این فیلم به سرعت به شهرت می رسد و جایگاه خود را در سینما تثبیت می کند.
شیلا خداداد با دکتر فرزین سرکارات ازدواج کرده است و حاصل ازدواجش دو فرزند ( یک پسر و یک دختر ) است. سامیار سرکارات بیست و هفتم آبان ماه ۱۳۹۲ متولد شد. ساتین سرکارات یکم فروردین ماه ۱۳۹۶ متولد شد.
همسر شیلا خداداد یک مطب هم در شهر دبی دارد که به گفته خودش با اینکه مشغله کاری اش زیاد است اما دوست دارد هر چند مدت یکبار با خانواده به سفر برود و زمان هایی که برای طبابت به دبی می رود همسر و فرزندانش را نیز با خود به سفر می برد.

ازدواج شیلا خداداد

شیلا خداداد در مورد آشنایی با همسرش گفته است که قصد عمل بینی ام را داشتم ولی به دلیل حساسیت بالایی که روی چهره ام داشتم دوست نداشتم چهره ام تغییر کند. زمانی که چند نفر از همکارانم دکنت سرکارات را توصیه کردند پیش ایشان رفتم.

پس از تحقیق مطمئن شدم کارشان خوب است و برای عمل بینی ام موافقت کردم. دکتر سرکارت همسر شیلا خداداد اینچین ادامه داد : بعد از اینکه بینی شیلا را عمل کردم دیدم خیلی خوب شده است و پیش خودم گفتم خودم با ایشان ازدواج می کنم.

به هر حال ایشان برای جراحی مدتی به مطلب من رفت و آمد داشتند و در همین معاشرت ها متوجه شده بودم که با هم اشتراکاتی داریم. به همین دلیل با هم بیشتر آشنا شدیم و خیلی زود هم ازدواج کردیم چون هیچکدام به آشنایی های طولانی معتقد نبودیم.

خانواده هایمان هم از لحاظ فرهنگی خیلی به هم شبیه بودند و برای اینکه می خواستیم زندگی مشترک تشکیل دهیم خیلی تشویق شدیم. پس از توافق نظر بین خودمان و خانواده هایمان ازدواج کردیم.

عکس های شیلا خداداد


اینستاگرام شیلا خداداد

شیلا خداداد

شیلا خداداد اینستاگرام

شیلا خداداد بیوگرافی

شیلا خداداد و همسرش

شیلا خداداد در آمریکا

عکس منزل شیلا خداداد

Shila Khodadad

Shila Khodadad height

shila khodadad biography

شیلا خداداد قبل از عمل

شیلا خداداد و دخترش