448 Views
img


نام
صبا کمالی
تاریخ تولد
1355/08/25
محل تولد
ساری
حرفه
بازیگر
قد
-
اینستاگرام
https://www.instagram.com/saba.kamali.art/

بیوگرافی صبا کمالی

صبا کمالی در 25 آبان ماه 1355 در شهر ساری به دنیا آمد.وی فارغ التحصیل رشته مدیریت اجرایی در مقطع ارشد و نمایش در مقطع کارشناسی است.

شروع فعالیت

قبل از پایان تحصیلات هنری در دانشگاه از سال 1376 فعالیت خود را در تئاتر آغاز کرد، او در سال 78 با مجموعه کیف انگلیسی وارد تلویزیون شد و همان سال با فیلم متولد ماه مهر ساخته احمدرضا درویش حضور در سینما را تجربه کرد.

شهرت

در سال 1379 در سریال پرطرفدار پس از باران در نقش مرضیه شناخته شد، سپس حضور در سریال رستگاران و آینه‌های نشکن در سال 87 با موضوع انرژی هستی او را به شهرت رسانید.

کم کاری

صبا در  همان اوایل کارش جایزه اول بازیگری را هم در ایران و هم در خارج از کشور گرفت یعنی از نظر توانایی بازیگری و یا علاقه بازیگری چیزی کم ندارد اما بابت هر جواب ردی که به پیشنهاد وقیحانه تهیه کنندگان داد آنها او را  5 سال به عقب پرت کردند.صبا این افراد را  "یک مشت موجودات حقیر که اسم دیگری را روی آنها نمی توان گذاشت" تعبیر می کند.

طراحی لباس

علاقه او به طراحی لباس سالها پیش در وجودش شکل گرفت، که در نهایت با همکاری یک دوست وارد طراحی لباس شد و الان بیشترین فعالیت  او در این کار متمرکز شده است.

وضعیت مالی

شاید برایتان جالب باشد که من 15 سال کار تئاتر انجام دادم اما 150 میلیون تومان از بابت آن پول در نیاوردم ولی حالا در این سه چهار سالی که وارد کارهای تجاری شده ام نسبت به مال دنیا بی نیاز شده ام.

ازدواج و همسرش

صبا کمالی 41 ساله هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

تصاویر صبا کمالی
صبا کمالی و پدرش

صبا کمالی

صبا کمالی

صبا کمالی


Saba Kamali

صبا کمالی

صبا کمالی عکس

صبا کمالی بازیگر

صبا کمالی هنرپیشه

صبا کمالی اینستاگرام

صبا کمالی بیوگرافی

صبا کمالی ازدواج

صبا کمالی و همسرش

saba kamali بازیگر

عکس صبا کمالی

صبا کمالی بی حجاب

بازیگران ایرانی

بازیگران زن ایرانی

بازیگر