33 Views
img
نام
فرهاد اصلانی
تاریخ تولد
1345/03/18
محل تولد
بیجار
حرفه
بازیگر
اینستاگرام
https://www.instagram.com/aslooni/?hl=en

بیوگرافی فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی در تاریخ 18 خرداد 1345 در بیجار به دنیا آمد.اصلانی دانش آموخته دوساله کارگردانی و بازیگری در زمینه تئاتر از فرهنگسرای نیاوران در سال 1370 است.

شروع فعالیت

بازی در تئاتر را در سال ۱۳۵۷ همزمان با تحصیل و همچنین بازی در نمایش‌ های رادیویی را از سال ۱۳۷۱ آغاز نمود، اولین بار در مجموعه تلویزیونی همسایه‌ ها در سال ۱۳۷۲ ایفای نقش کرد و سپس حضور در جلوی دوربین را در سال ۱۳۷۳ با فیلم روسری آبی کاری از رخشان بنی‌ اعتماد تجربه کرد.

کم کاری

اصلانی از سال ۱۳۸۶ گزیده کار شد و توانست با انتخاب‌ های خوب و بازی‌ های قابل توجه بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد  وی در سال ۱۳۹۰ در سه فیلم خود یعنی خرس، زندگی خصوصی و من مادر هستم خوش درخشید و توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را برای دو فیلم اول نامبرده شده کسب نماید.

اصلانی در مورد تئاتر می گوید "شرایط، شرایط خوبی نیست. من برای تئاتر خیلی سخت می گیرم و باید پیشنهاد و نمایشنامه آنقدر خوب و پرمسئله باشد که بروم. ضمن اینکه الان شکل ممیزی هم تغییر کرده و مثل سابق نیست. می گذارند که تو تمرین هایت را بکنی و بعد که گروه به هم و به کارشان وابستگی پیدا کردند تازه ممیزی شروع می شود"

ازدواج و همسرش

فرهاد اصلانی متاهل می باشد و با مژده دانش‌ پژوه ازدواج کرده است، این زوج صاحب یک دختر بنام هانا می باشند.

تصاویر فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی

مژده دانش‌ پژوه

فرهاد اصلانی و هانیه توسلی

فرهاد اصلانی اینستاگرام

فرهاد اصلانی مسکو

فرهاد اصلانی زندگی خصوصی

فرهاد اصلانی و همسرش

فرهاد اصلانی عکس

Farhad Aslani

farhad aslani instagram

بیوگرافی فرهاد اصلانی

هانا اصلانی