71 Views
2018 Oct 22Sportentertainment
img


نام
لیلا رجبی
تاریخ تولد
1983/04/18
محل تولد
 ویتبسک، بلاروس
ملیت
ایرانی / بلاروس
حرفه
ورزشکار - دو میداانی
قد
187cm
اینستاگرام
https://www.instagram.com/leylarajabi/?hl=en

بیوگرافی لیلا رجبی

تاتسیانا ایلیوشچانکا ،  فرزند الکساندر ، با نام ایرانی لیلا رجبی ، در تاریخ  ۱۸ آوریل ۱۹۸۳ در شهر ویتبسک بلاروس به دنیا آمد.
لیلا رجبی ورزشکار پرتاب وزنه بلاروسی الاصل با تابعیت کشورمان در این حرفه فعالیت میکند.

 او برای کشور زادگاهش مقام‌های نایب‌قهرمانی سال ۲۰۰۵ پرتاب وزنه باشگاه‌های اروپا در پرتغال و نفر چهارم جوانان جهان در جامائیکا را به‌دست‌آورد ، اما آشنایی اش با یک پسر ورزشکار ایرانی نه تنها تابعیت، بلکه دین خود رو نیز تغییر داد.

شروع ورزش

لیلا رجبی از 14 سالگی و وقتی در مدرسه درس می خواند، یک مربی رشته دو و میدانی آمده بود و از هر کس به این رشته علاقه داشت دعوت می کرد ،او هم انتخاب شد و کار را شروع کرد. در ابتدا نمی دانست قرار است برای پرتاب وزنه کار کند.
بنا بود یک دوره مسابقات دو و میدانی برگزار شود، برای آن از همه تست گرفتند، به این صورت که یک توپ دادند و گفتند هر کس بیشتر پرتاب کند انتخاب می شود. لیلا بیشتر از بقیه پرتاب کرد و برای این رشته انتخاب شد.

فعالیت در بلاروس

او برای کشور زادگاهش مقام‌ های نایب‌ قهرمانی سال ۲۰۰۵ پرتاب وزنه باشگاه‌های اروپا در پرتغال و نفر چهارم جوانان جهان در جامائیکا را به‌دست آورد.

لیلا رجبی و همسرش

تاتسیانا در زمان برپایی یکی از اردوهای تیم ملی ایران در بلاروس با پیمان رجبی، دونده دو سرعت ایرانی آشنا شد و در سال ۱۳۸۶ با او ازدواج کرد و پس از دریافت تابعیت ایرانی و گرایش به دین اسلام، با نام لیلا رجبی ابتدا در بوشهر و سپس در تهران زندگی می‌ کنند.

تصاویر لیلا رجبی

لیلا رجبی

لیلا رجبی

لیلا رجبی

لیلا رجبی

لیلا رجبی

لیلا رجبی

لیلا رجبی


لیلا رجبی

پیمان رجبی

تاتسیانا ایلیوشچانکا

Tatsiana Ilyushchanka

لیلا رجبی instagram

لیلا رجبی بدنساز

لیلا رجبی و همسرش

عکسهای لیلا رجبی

Leila Rajabi

leila rajabi height

بیوگرافی لیلا رجبی

قد لیلا رجبی