746 Views
2017 Dec 16Cultural
img

نام و نام خانوادگی : هرولد ادوارد استایلز معروف به هری استایلز

تاریخ تولد : ۱ ماه فوریه ۱۹۹۴

محل تولد : ایوشام، ورسترشایر

خلاصه مختصر از زندگی هری استایلز

هری استایلز بعد از تولد در هولمز چیپیل چشایر انگلستان بزرگ شد او یک خواهر به نام جما دارد که از خودش بزرگتر است . وقتی هری ۷ سالش بود مادرش خانم آن از پدرش دس استایلز جدا شد و چندی بعد با رابین تویست ازدواج کرد که هری از این اتفاق بسیار خرسند بود.

شروع فعالیت هنری هری استایلز

هری از دوران مدرسه علاقه زیادی به خوانندگی داشت او به همراه دو نفر از دوستانش که گیتاریست بودند گروه اسکیموی سفید را تشکیل دادند و در مسابقات باند ها شرکت کرده وبرنده شدند. گروه اسکیموی سفید را هری استایلز رهبری می کرد.

در هفتمین دوره اکس فکتور انگلستان در سال ۲۰۱۰ هری شرکت کرد تا نظر کارشناسان را درباره صدایخود بداند او ابتدا آهنگ isn’t she lovlyرا خواند که باخورد مثبت دو تن از داوران به نام سایمون و نیکول شرزینگر را به همراه داشت ولی لویی والش دچار شک و تردید در اطمینان به هری بود. در بوت کمپ هری آهنگ stop crying your heart out را خواند که زیاد چنگی به دل نمیزد و در نهایت به پیشنهاد یکی از داوران به خانه داوران راه پیدا کردند در آنجا علاوه بر هری ۴ خواننده جوان دیگر نیزبه اسم های نایل هوران، زین مالک، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون حضور داشتند که در نهایت تشکیل یگ گروه را دادند و هری استایلز نام گروه را وان دایرکشن انتخاب کرد.

ایکس فکتور

در سال ۲۰۱۰ استایلز در فصل هفتم اکس فکتور بریتانیا شرکت کرد و آهنگ «آیا او دوست داشتنی نیست؟» از استیوی واندر را خواند. او از دو داور رضایت گرفت اما از لوئی والشنظرات خوبی را دریافت نکرد. اما به دلیل داشتن دو رای مثبت به مرحله بعد راه پیدا کرد. او در Bootcamp آهنگ Stop Crying Your Heart Out را خواند.

اما توسط داور مهمان، نیکل شرزینگر، استایلز و دیگر اعضای وان دایرکشن در استادیو ومبلی به عنوان گروه به خانه داوران راه پیدا کردند.

نام گروه توسط استایلز گذاشته شد. آنها در خانه سایمن کاول که مربی آنها بود آهنگ Torn را خواندند. آن‌ها در نهایت به اجراهای زنده در ایکس فکتور راه پیدا کردند اما در هفتهٔ نهایی سوم شدند. در این مدت آنها طرفداران بسیاری در سراسر انگلستان بدست آوردند.

آنها آهنگ Forever Young را برای بردشان در ایکس فکتور حاضر کرده بودند که موفق به انتشار رسمی آن نشدند. اما مدتی بعد این آهنگ در سطح اینترنت لو رفت. چندی بعد آنها با با سایکو ریکوردز که برای کاول است قرار داد بستند.

وان دایرکشن

هری استایلز در کنسرت، ۲۰۱۳

نوشتار اصلی: وان دایرکشن

وان دایرکشن در مدیا به موفقیت بسیار چشم گیری رسیده بود. آنها آلبوم اول خود با اسم همه شب بیدار را در سال ۲۰۱۱ و آلبوم دوم خود را با اسم مرا به خانه ببر در سال ۲۰۱۲ منتشر کردند. آلبوم سوم آنها با اسم خاطرات نیمه شب در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. آنها رکوردهای بسیاری را شکستند. در سال ۲۰۱۳ موزیک ویدیو best song ever که از همین آلبوم بود جایزه مراسم جوایز بریت اوارد  را از آن خود کرد. آنها در مراسم جوایز موسیقی آمریکا سال ۲۰۱۳ نیز دو جایزه را از آن خود کردند.

این گروه به عنوان یک گروه بریتانیایی در آمریکا ۳۰ میلیون بدست آوردند از طریق موزیک‌های خود که این توسط منیجمنت آنها Modest اعلام شد.

استایلز و دیگر اعضای گروه در سال ۲۰۱۲ در قسمتی از سریال ICarly ظاهر شدند. آن‌ها همچنین در سال ۲۰۱۳ در مستند «این ماییم» با بازی خودشان ظاهر شدند؛ که این فیلم در اواخر سال ۲۰۱۳ به بازار آمد و فروش آن توجه چشمگیری داشت.

از سال ۲۰۱۵ و پس از انتشار آلبوم ساخته شده در بامداد فعالیت گروه به حالت معلق درآمد هر یک از اعضا شروع به فعالیت مستقل کرد.

بازیگری

در می ۲۰۱۶ اعلام شد که هری استایلز قرار است در فیلم دانکرک ایفای نقش کند. دانکرک فیلمی اکشن-مهیج به کارگردانی و نویسندگی کریستوفر نولان است و در ژوئیه ۲۰۱۷ منتشر شد.

زندگی شخصیاولین شایعه‌ها دربارهٔ هری استایلز و روابطش از دوران ایکس فکتور به همراه کارولین فلک شروع شد. 

هری استایلز و تیلور سوئیفت خواننده مشهور سبک پاپ - کانتری اولین بار در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر دیده شدند که این موضوع جنجال زیادی را در بین رسانه‌ها به وجود آورد. این رابطه مدتی بعد پایان یافت.

بعد از آن هری استایلز و کندال جنر، در ساله ۲۰۱۴ باهم دیده شدند و شایعه‌ها دربارهٔ اینکه آن‌ها باهم رابطه دارند شروع شد، رسانه‌ها مدام به دنبال اثبات این قضیه بودند، اما هردوی آن‌ها تا امروز این رابطه را تنها یک رابطه دوستی معمولی عنوان کرده‌اند. البته در اوایل ساله ۲۰۱۶ نیز عکس‌هایی از هری و کندال منتشر شد که باعث سر و صداهای زیادی بین طرفداران وان دایرکشن شد.

فعالیت‌های خیریه

هری استایلز در سال ۲۰۱۳ مجموعه‌ای از بعضی از لباس‌های خود را به حراج اینترنتی گذاشت و تمام مبلغ حاصل از آن را وقف خیره کرد.

هری استایلز در می ۲۰۱۶ موهای خود را کوتاه و به خیریه‌ای که از کودکان سرطانی حمایت می‌کرد اهدا کرد تا برای کودکان سرطانی کلاه گیس ساخته شود.


هری استایلز

HARRY STYLES