32 Views
img
نام
ویشکا آسایش
تاریخ تولد
 16 آبان 1351
محل تولد
تهران
حرفه
بازیگر
قد
176cm
اینستاگرام
https://www.instagram.com/vishka.asayesh/?hl=en

بیوگرافی ویشکا آسایش

ویشکا آسایش متولد 16 آبان 1351 در تهران می باشد.ویشکا آسایش علاوه بر بازیگری ، طراح صحنه و لباس سینما، تلویزیون و تئاتر نیز است.

وی خواهرزاده مازیار پرتو (فیلمساز ایرانی)، و نوه شین پرتو (نویسنده و شاعر) است.

ویشکا آسایش تحصیلاتش را در رشته طراحی صحنه در کشور انگلستان به پایان رسانده است. تحصیلاتش را تا سوم راهنمایی در ایران ادامه می دهد و برای گرفتن ویزای انگلیس یک سال به همراه خواهرش در کشور آلمان زندگی می کند.

از زبان خودش
ویشکا آسایش : یک سالی که آلمان بودیم خیلی سخت گذشت چون زن عمویم آلمانی بود ما به پانسیون رفتیم. البته در مدرسه با ما خیلی خوب رفتار می کردند و به ما می گفتند دانش آموز مهمان و با من و خواهرم خیلی مهربان بودند و تشویقمان می کردند.
شروع بازیگری اش با سریال امام علی (ع) بود و بعد از آن راهی انگلیس شد. در انگلیس در منزل خاله اش زندگی می کرد و برخلاف نظر خاله اش شنبه و یکشنبه ها را کار می کرده است. نکته جالب اینجاست که به خاطر عشقش رضا به ایران برمی گردد.
به دلیل اینکه شاگرد اول می شود ویزای دو ساله برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس به او تعلق می گیرد. اما چون در ایران عاشق پسری به نام رضا می شود برای اینکه بتواند با او ازدواج کند به ایران باز می گردد و جالب اینجاست که رضا اصلا از احساس ویشکا به خود خبر نداشته است.

ماجرای عاشقی و ازدواج ویشکا آسایش و رضا قبادی

ماجرای خواستگاری و ازدواج ویشکا آسایش از زبان خودش : ۵ سالی که در انگلیس تحصیل می کردم در زمان هایی که برای تعطیلات به ایران می آمدم رضا همسرم را دیدم. از همان لحظه ای که او را دیدم فهمیدم او مرد رویاهای من است و ویژگی هایی که دارد همان معیارهای من برای ازدواج است.
یک مرد قد بلند ، جدی و جنتلمن ! وقت زیادی گذاشتم تا او را دورادور بشناسم و هر چقدر بیشتر او را می شناختم بیشتر به او علاقمند می شدم. یک روز به خودم آمدم و دیدم که دارم وقتم را هدر می دهم بدون اینکه او از حس من نسبت به خودش با خبر باشد.
به همین دلیل بیخیال قضاوت ها شدم و با او در مورد حس واقعی ام صحبت کردم و به او گفتم دوست دارم با او بیشتر آشنا شویم تا ازدواج کنیم. خوشبختانه او هم از پیشنهاد من استقبال کرد و بعد از مدتی با هم ازدواج کردیم.
پس از این ماجرا قید تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلیس را زدم تا در کنار همسرم یک زندگی خوب و آرام داشته باشم. حالا از این تصمیمی که گرفته ام خیلی خوشحال هستم. حاصل ازدواج ویشکا آسایش و رضا قبادی یک پسر به نام گیو می باشد.

عکس های ویشکا آسایش

Vishka Asayesh

ویشکا آسایش

ویشکا آسایش قد

vishka asayesh height

ویشکا آسایش و همسرش

رضا قبادی

رضا قبادی همسر ویشکا آسایش

قد ویشکا آسایش

ویشکا آسایش در فیلم امام علی

ویشکا آسایش در نقش قطام

ویشکا آسایش اینستاگرام

ویشکا آسایش عکس ها

vishka asayesh imam ali