71 Views
img

بیوگرافی و زندگ شخصی سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی بازیگر زیبا و جذاب و توانمند سینما و تلویزیون ایران در روز 25 بهمن ماه سال 1363 چشم به جهان گشود .بزرگ شده اهواز و فارغ التحصیل رشته گرافیک در تهران است.

خانواده سوگل طهماسبی
سوگل دو خواهر بنام ساغر و سحر و یک برادر بنام سینا دارد ، پدرش استاد مینیاتور بود که فوت کرده و در حال حاضر با مادرش زندگی میکند
فعالیت هنری

بازیگری را از سن 8 سالگی و با بازی در تئاتر شروع کرد.در چهارده سالگی برنده بهترین بازیگر جشنواره استانی در اهواز شد.کیانوش عیاری داور این مسابقات بود.

به همین سبب کیانوش عیاری که کارگردانی فیلم روزگار قریب (سال 1381) را برعهده داشت ، با دعوت از سوگل طهماسبی 16 ساله ، دلیل مهاجرت سوگل به تهران می شود.

وی در فیلم یوسف پیامبر نیز حضور داشت.
وی با بازی در سریال فاصله ها در سال 1389 توانست دیده شود و بعد از آن در سریالهای دیگر حضور یافت.

مهاجرت، فوت پدر و زندگی
مهاجرت در 16 سالگی به تهران بزرگترین تصمیم زندگی ام بود
سال های اول در خانه خواهر زندگی می کردم، بعد از قبولی در دانشگاه و دوران دانشجویی مستقل شدم، مدتی بعد از فوت پدر مادرم هم به تهران آمد و حالا با هم زندگی می کنیم

ازدواج و همسرش

سوگل طهماسبی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

وی در یک برنامه تلویزیون در خصوص علت ازدواج نکردن خود گفت :
فرصت‌های مناسبی برای ازدواج داشته‌ام ولی شغل ما بازیگرها به گونه‌ای است که هم سخت می‌توانیم انتخاب کنیم و هم دیگران ما را سخت می‌پذیرند.

وی با بیان اینکه ترجیح می‌دهم همسر آینده‌ام، همکارم نباشد خاطرنشان کرد: دوست دارم بنشینم و در مورد دنیای بازیگری با همسرم گفت‌وگو کنم، مهربان بودن همسرم برایم در اولویت است و اینکه شغل مرا باور کند تا بتوانم بیشتر پیشرفت کنم چون برای رسیدن به این جایگاه، زحمات زیادی کشیدم.

عکس های سوگل طهماسبیاینستاگرام سوگل طهماسبی

sogol tahmasebi

sogol tahmasebi biography

سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی اینستاگرام

سوگل طهماسبی بازیگر

سوگل طهماسبی و همسرش

سوگل طهماسبی عکس

همسر سوگل طهماسبی

سوگل طهماسبی در یوسف پیامبر

سوگل طهماسبی در روزگار قریب