168 Views
img

نام - Name

آصلی انور - Asli Enver
تاریخ تولد - Birthdate
10May1984 - (تبدیل تاریخ به شمسی)
محل تولد - Birthplace
لندن - London
حرفه - Job
بازیگر - Actor
ملیت - Nationality
ترک - Turkish
قد - Height
168cm
اینستاگرام - Instagram
https://www.instagram.com/aslienver/

بیوگرافی آصلی انور asli enver

آصلی انور بازیگر زن ترکیه ای متولد ۱۰ مه ۱۹۸۴ میلادی می باشد.آصلی انور متولد لندن و پدرش ترک است.او تا سن ۱۲ سالگی در لندن زندگی میکرد و سپس به ترکیه مهاجرت کرد. آصلی فارغ التحصیل رشته تئاتر می‌ باشد. اولین بازی آصلی انور در سریال Hayat Bilgisi محصول سال ۲۰۰۳ است. او با نقش اهو در سریال Suskunlar معروف شد این سریال در سال ۲۰۱۲ تولید شد و بعد در سال ۲۰۱۳ در سریال گمشده بازی کرد.

زندگی شخصی آصلی انور

او در ازدواج اول خود در سال ۲۰۱۲ با بیرکان سوکولو ازدواج کرده است. شوهر اول او متولد ۱۹۸۵ است و درس بازیگری و برنامه سازی خوانده در سال ۲۰۰۳ نفر سوم مسابقه بهترین مدل ترکیه بوده و ده سال هم حرفه ای بسکتبال بازی می کرده او بازیگری هم می کند و از مهمترین نقش های وی بازی در ترانه زندگی ( سریال ماکسیرا ) در نقش کریم بوده است. اما این ازدواج تنها ۳ سال دوام می آورد و وکیل آصلی در سال ۲۰۱۵ به طور رسمی اعلام می کند که این زوج از هم جدا شده اند.

آصلی انور در سال ۲۰۱۶ در فیلم سینمایی برادر من (Kardeşim Benim) در کنار بوراک اوزچیویت و مورات بوز خواننده مشهور و پرطرفدار ترکیه به ایفای نقش پرداخت و بعد از این فیلم بود که با مرات بوز یک رابطه عاطفی جدیدی را آغاز کرد.

شروع بازیگری
اولین بار یک نقش دو دقیقه ای را در یکی از سریال های شبکه trt بازی کرد سپس در اولین تجربه حرفه ای خود در فیلم کوتاه آینه بازی کرد

شهرت
آصلی انور اولین نقش مهم خود را با فیلم Uzay sitkomu را تجربه کرد، او با بازی در نقش اصلی سریال Suskunlar در سال 2012 به شهرت رسید
دیگر بازی که او را به اوج شهرت رساند بازی در سریال گمشده در سال 2014 بود، این سریال در ایران نیز طرفداران زیادی داشت

عکس های آصلی انورآصلی انور

asli enver

بیوگرافی آصلی انور

آصلی انور اینستاگرام

آصلی انور و همسرش

آصلی انور در اوسس ترکیه

اصلي انور

اصلي انور اينستا

آصلی انور قد

آصلی انور چند سال دارد

آصلی انور بازیگر ترک

آصلی انور سن

aslı enver height

قد آصلی انور

آصلی انور و مورات بوز

آصلی انور بازیگر نقش ثریا

عروس استانبول