235 Views
2018 May 09Newscar
img

زیبایی جزء جدا نشدنی از ظاهر هر ماشین است اما ظاهر جذلب با خطوطی شکسته و اسپرت به علاوه رنگی بی نظیر می تواند چشم هر بیننده ای را به سمت یک خودرو به خود جذب کند. تاریخ بسیاری از خودرو هار را در خود دیده اما چیزی که باعث شده تا ماشینی ماندگار شود علاوه بر کیفیت بالای ساخت آن ظاهر جذاب است. اگر خودرویی زیبا باشد هیچ وقت از یادها نخواهد رفت.یکی از محصولات هیجان انگیز نمایشگاه خودرو ژنو، اتومبیل M8 Gran Coupe بی ام و بود. محصولی که نظر هر فردی را به خود جلب می کند اما متاسفانه این نسخه کانسپت محسوب می شد و نسخه تولیدی آن به این زودی ها معرفی نخواهد شد. حال به تازگی هنرمندان دیجیتال تصمیم گرفتند تصویر رندر شده از این سدان لوکس قدرتمند بی ام و منتشر کنند که در قاب تصویر رندر بسیار جذاب است.

بی ام و هیچ اشاره ای به زمان معرفی نسخه تولیدی M8 Gran Coupe نداشت اما با توجه به گزارش ها رقیب مستقیم مرسدس AMG GT 4-Door Coupe به شمار می رود. همچنین هر دو مدل رقیبی برای پورشه پانامرا محسوب شده که چند سالی در خیابان ها حضور دارد.با این حساب می توان دو مدل را رقبا تازه کار پورشه پانامرا به حساب آورد. در تصویر رندر شده تازه انتشاریافته، هنرمندان دیجیتالی برگرفته از مدل کانسپت یک مدل تولیدی از M8 Gran Coupe ایجاد کردند که جالب توجه به نظر رسیده و محصولی قابل است. در ساختار تفاوت خاصی نداشته و تنها دستگیره های درب، آینه بغل، رینگ ها و چراغ ها به شکل یک خودرو تولیدی در آمدند.

انتظار داریم بی ام و برای M8 سه موتور جدید مشابه M5 در نظر گیرد که شامل یک نسخه ۴٫۴ لیتری هشت سیلندر ۵۹۲ اسب بخاری می شود و محصولی پرتوان است. جزئیات بیشتری وجود نداشته تا به آن پرداخت و تنها باید منتظر ماند.

بی ام و

آلمان

پورشه

بنز

خودرو

ماشین

اتومبیل

اسپرت

سوپراسپرت