104 Views
2018 Mar 09technology
img

 Wacom امروز نسخه‌ای از تبلت Pen Intuos خود را معرفی کرد که شامل گزینه‌های نرم‌افزاری مانند Clip  Studio Paint و قلم جدید با سطح فشار 4،096 است.
Wacom Intuos جدید اکنون در ابعاد کوچک و متوسط و سه رنگ مختلف در دسترس است: سیاه زغالی ، سبز پسته‌ای یا صورتی ( فقط در برخی مناطق موجود است).  Intuos Small  بلوتوث دار در حال حاضر باقیمت 99 دلار در دسترس است، قیمت Medium اکنون 199 دلار است و شما می‌توانید از سه نرم‌افزار    Corel Painter Essentials 6 ،   Corel After Shot 3 یا Clip Studio Paint Pro  دو تا را انتخاب و دانلود کنید. حتی مدل Intuos Small ارزان‌تر نیز وجود دارد که بدون بلوتوث است و به قیمت 79 دلار عرضه می‌شود، اما این ویژگی تنها در تبلت های مشکی موجود است و گزینه‌های نرم‌افزاری آن شامل Clip Studio Paint نیستند.
تبلت های Intuos جدید قیمت تقریباً مشابهی دارند اما نسبت به مدل‌های قدیمی Intuos Art  که نیازمند کابل اتصال  USB یا یک کیت لوازم جانبی بی‌سیم و سطح حساسیت فشار 1024 هستند , ارتقاءیافته‌اند . صادقانه باید گفت که Wacom Bamboo One با کابل USB خوب کار می‌کند و  تفاوتی در سطح فشار آن با تبلت های جدید مشاهده نمی‌شود .
من نمی‌توانم از تبلت های ارزان‌تر Cintiq صحبت کنم زیرا من از بین تبلت های ارزان‌قیمت تجربه کار با Wacom را دارم ولی اگر از تبلت فقط برای نقاشی استفاده می‌کنید یا آن را برای کودکان مبتدی می‌خواهید تبلت های جدید Intuos گزینه‌های مناسبی هستند . علاوه بر این Clip Studio Paint Pro که معمولاً قیمتی حدود 50 دلار دارد نیز برای این منظور ارزشمند است .


تبلت

Wacom

Intuos