73 Views
2018 Mar 04Newstechnology
img

سامسونگ اخیرا یک فیلم تبلیغاتی با کمک از بازیگران و کارگردانان، را در فضای مجازی پخش کرده. در شروع این فیلم دو زن را می بینیم که در اتاق خواب نشسته اند و مشغول ساخت چیزی هستند. چیزی که از این ویدئو می توانیم اسنباط کنیم، این جمله است: " اگر چیزی را نسازید، باید منتظر باشید بقیه برای شما بسازند "  

یکی از کسانی که در این ویدئو نقش ایفا می کند، Issa Rae می باشد. وی بازیگر، کارگردان و نویسنده ی فیلم های سینمایی است. او سازنده ی سری فیلم های آنلاین Awkward Black Girl که در یوتیوب پخش می شدند می باشد. او همچنین در فیلم Crazy Rich Asians نیز بازی می کند.


شخص دیگر این فیلم تبلیغاتی؛ Taika Waititi می باشد که فیلم Ragnarok را کارگردانی کرده است.

سامسونگ همیشه خود را در بازار گوشی های تلفن، یک تولید کننده ی جوان از اپل دانسته که همواره در ویدئو های خود به آن اشاره می کند. این تبلیغ سامسونگ به دلیل اینکه اکثر نقش آفرینان آن زن هستند؛ بیشتر تاثیر گذار بوده. کارگردان این فیلم ویدئویی شخصی به نام Mudbound می باشد. مراسم اسکار در روز یکشنبه شب، پخش می شود و باید ببینیم که آیا این تبلیغ ویدئویی از این مراسم تاثیر گرفته یا حتی بر روی آن تاثیر می گذارد؟! برای تماشای فیلم تبلیغاتی سامسونگ روی این لینک کلیک کنید.


اسکار

سامسونگ

oscar

Samsung