487 Views
img

شما از این به بعد قادر خواهید بود تا بازی های اندروید را قبل از خرید آن ها امتحان کنید.

  گوگل در روز دوشنبه نسخه ای از برنامه ی Google Play Instant را در Google Play store منتشر کرد. شما می توانید برو روی یکی از بازی های موجود در لیست کلیک کنید و آن بای را قبل از خرید و یا دانلود آن بازی کنید. از این لیست بازی ها می توان به Clash Royale ، Words with Friends 2 و Final Fantasy XV اشاره کرد.

  گوگل همچنین گفته است که آنان به طراحی دوباره برنامه Google Play Games با سربرگ جدید به نام Arcade که به نمایش تبلیغ های ویدیویی بازی می پردازد پرداخته اند. برچسب های جدیدی همانند New یا Action کار پیدا کردن بازی مورد علاقه تان را راحت تر می کند. گوگل گفته است که آنان به نمایش خبر ها و ویدیو های YouTube که در ارتباط با بازی های مورد علاقه آنان است می پردازد.  

بازی ها یکی از بیشترین محتوای دانلود برای دستگاه های موبایلی بوده است. گوگل بیان کرده است که تعداد کاربران موبایلی که در یک سال گذشته به نصب بازی بر روی گوشی خود پرداخته اند بیش از دو برابر شده است. همچنین این یک زمینه رقابتی است که یک ضربه در آن می تواند باعث ورشکستی شرکت شود. توسعه دهندگان بازی همانند سازندگان دیگر برنامه ، می توانند به کشمکش برای جلب توجه خود مردم به برنامه خود بپردازند. پیدا کردن راه برای استفاده کنندگان که بازی را قبل از دانلود امتحان کنند می تواند یکی از راه های افزایش کاربران باشد.  

برنامه ساخت Google Play Instant از دو سال قبل ریخته شده بود. این به شرکت اجازه می دهد تا هر برنامه ی اندرویدی را به یک وبسیات URL تبدیل کنند. به این معناست که افراد این برنامه ها را بدون دانلود آن ها استفاده کنند. به این معناست که شما می خواهد برنامه عکس برداری را بخرید می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و بدون اینکه برنامه را دانلود کرده یا از قبل داشته باشید می توانید تجربه ای از محیط درون برنامه داشته باشید.   

Android

اندروید