41 Views
2018 Mar 10News
img

در ماه نوامبرگذشته OnePlus 5T به یکی ار گوشی های مقرون به صرفه نسبت به کارایی آن انتخاب شد. 499 دلار ، برچسب قیمتی این گوشی برای کدل 64 گیگابایتی این گوشی می باشد.

بعد از چندین ماه استفاده؛ ابعاد جدیدی از خوبی ها و بدی های این گوشی روشن شده که مایلیم با شما در میان بگذاریم.

OnePlus 5T یک صفحه نمایش خوب دارد که ویژگی face unlock در آن به خوبی کار می کند. البته برای این که این ویژگی بدون خطا کار کند لازم است که آنرا روی صورت خود و در نور کافی قرار بدهیم. اما با استفاده از آن در می یابیم که چقدر بدون خطا کار می کند. تنها نکته ای که در استفاده از ویژگی face unlock این گوشی باید رعایت کنیم، زاویه مناسب آن با صورت می باشد.

در مدل های قبلی OnePlus، از جمله 5، شما می توانید عکس ها را در سه نسبت تصویر: 16: 9، 4: 3 و 1: 1 بگیرید؛ اما در این گوشی  16: 9 به جای 18: 9 جایگزین شده است. به این معنی که تصاویر شروع به نزدیک شدن یا دقیق تر شدن در جزئیات موضوع می کنند و باعث می شود که برای قرار دادن تمام تصویر در یک قاب؛ یک قدم به عقب برگردید! انتظار می رفت که این گوشی از نسبت تصویر بهتری در خود بهره می برد. 


در بحث امنیت؛ OnePlus 5T خوب عمل نمی کند. سو استفاده از فروشگاه وان پلاس؛ کارت های اعتباری بیش از 40000 نفر را تحت تاثیر منفی خود قرار داد. البته وان پلاس با اقدامات مناسب این مشکلات امینتی را حل کرده و به کسانی که از آن ضرر دیده اند، سرویس های رایگانی را اعطا کرد اما این که مشتریان نتوانند بار دیگر به این فروشگاه اینترنتی اعتماد کنند؛ مسئله اینجاست....

Dash Charging یک تکنولوژی انحصاری از OnePlus است که برای شارژ سریع باتری های گوشی خود استفاده می کند. عمر باتری؛ در گوشی های وان پلاس؛ بدون این تکنولوژی بسیار کمتر از زمانی است که این تکنولوژی در گوشی وجود دارد. با اطمینان می گوییم که با پرداخت 25 الی 30 دلار هزینه ی اضافه تر برای این تکنولوژی؛ می توانید با خیالی آسوده از گوشی تان استفاده کنید.


در آخر به حالت reading در این گوشی می رسیم. یک حالتِ مناسب برای زمانی که قصد خواندن یک کتاب را روی گوشی خود دارید.

در این گوشی لایه ای دیگر از امینت به نام Individual app unlock وجود دارد که برنامه های گلچین شده توسط خودتان؛ رمز های جدا برای خودشان دارند، یعنی هم می توانید روی گوشی تان رمز بگذارید و هم روی برنامه های واتساپ یا فیسبوک تان! 

پس از گذراندن این چند ماه با گوشی 5T و نظر شخصی بنده؛ من هنوز هم خرید آن را به مردم توصیه می کنم - مخصوصا اگر با بودجه ی 500 دلار می خواهید سامسونگ یا اپل نخرید!!

اگرهم از رنگ های فعلی این گوشی خوشتان نمی آید می توانید تا انتهای سال صبر کنید و رنگ های جدیدی از این گوشی مثل رنگ طلایی و سفید و قرمر آنرا خریداری کنید.

One PLUS

One plus 5T

Google

وان پلاس