57 Views
2018 Apr 01News
img

رئیس جمهور در مورد استفاده آمازون از خدمات پستی ایالات متحده صحبت می کند و همچنین ادعا می کند که واشنگتن پست یک گروه لابی برای آمازون است. تنها دو روز پس از حمله به فعالیت های تجاری آمازون از طریق توییتر، رئیس جمهور دونالد ترامپ دوباره آمازون را تحت فشار قرار می دهد. در صبح روز گذشته ترامپ در دو توییت ادعا کرد آمازون از خدمات پستی ایالات متحده کلاهبرداری کرده است و  همچنین ادعا کرد امازون در تلاش برای گروه لابی برای خود است.

آمازون و مدیر اجرایی آن، جف بیزوس، اهداف مکرر حملات ترامپ بوده اند. دلیل این حملات از سوی ترامپ این است که شرکت آمازون سهمی منصفانه در مالیات های دولتی و محلی ندارد. ترامپ در روز شنبه ادعا کرد که خدمات پستی ایالات متحده به طور متوسط ​​حدود 1.50 دلار را به ازای هر بسته ای که برای آمازون عرضه می کند، از دست می دهد. این مبلغ به میلیارد ها دلار می رسد. ترامپ تاکید کرد که این کلاهبرداری در خدمات پستی باید متوقف شود. آمازون، مانند سایر شرکتهای تجارت الکترونیک، به طور مرتب با خدمات پستی همکاری می کند.

آمازون از خدمات پستی برای تحویل های  last-mile استفاده می کند، که "تزریق پستی" نامیده می شود. این بسته ها را به دفاتر محلی ارسال می کند که می توانند اقلام را ارزان تر تحویل دهند.  شرکت های بزرگی مانند آمازون، تنها شرکت هایی هستند که توانایی تدارکات برای انجام تزریقات پست را دارند.

امازون

ترامپ