22 Views
2018 Jan 21Newstechnology
img

تست تایم لاین Surface pro روی ویندوز 10 با LTE

یک ستون هفتگی است که به طور کلی بر همه چیز شرکت مایکروسافت متمرکز است. این هفته، "Microsoft Monday" شامل جزئیات مربوط به پایان داوری خصوصی در مورد ادعاهای مزاحمت جنسی، بازگشت PhotoSynth، Surface Pro با LTE (در حال حاضر قابل سفارش) ، حذف برنامه Google Chrome از فروشگاه ویندوز، 6 توییت های مورد علاقه از سال 2017 بیل گیتس و هدایای وی از راز سانتا و مجموعه ای تست شده برای ویندوز 10 می باشد.


مایکروسافت داوری خصوصی را علیه ادعاهای مزاحمت جنسی پایان میدهد.

مایکروسافت تغییر بسیاری در خط مشی کاری خود ایجاد کرده است. به گفته نیویورک تایمز، مایکروسافت به موافقت نامه های اجباری برای کارکنانی که آزار و اذیت جنسی مرتکب شده بودند پایان داد. این نوع تغییر از طرف قانون فدرال نیز پیشنهاد شده است که این نوع موافقتنامه را ممنوع کرده است. توافقنامه های اجباری داوطلبانه برای ایجاد مزاحمت جنسی در محیط های کاری مورد انتقاد قرار گرفته است. اساسا، داوری اجباری به شرکت ها اجازه می دهد آزار و اذیت و ادعاهای تبعیض را در خارج از سیستم دادگاه نگه دارند. طبق گفته موسسه سیاست اقتصادی، بسیاری از کارگران آمریکایی بدون در نظر گرفتن این موضوع قرارداد داوری را امضا کردند. در حقیقت، دسترسی به دادگاه ها برای بیش از 60 میلیون کارگر آمریکایی ممنوع است. سناتورهای ایالات متحده لیندزی گراهام R-SC و کیرستن گیلبرند D-NY قانونی به نام "پایان دادن به اجبار قانون آزار و اذیت جنسی از سال 2017" را پیشنهاد داده اند. اسمیت پس از دیدار با سناتور گراهام در واشنگتن برای گفتگو درباره مهاجرت و امنیت سایبری، از لایحه مجلس سنا مطلع شد. و سناتور گراهام از مایکروسافت از این لایحه حمایت کرد. از بین بردن نیاز داوری برای ادعای آزار و اذیت یک گام بسیار مهم برای مایکروسافت به عنوان لایحه مجلس سنا مورد استفاده قرار گرفت.

مایکروسافت PhotoSynth را به عنوان یک ویژگی در برنامه Pix برای iOS اعلام کرده است.

مایکروسافت برنامه ای با عملکرد ادغام عکس ها با یکدیگر ایجاد کرده است که آن را با نام PhotoSynth معرفی کرده است. PhotoSynth در سال 2008 ایجاد شد و در اوایل سال جاری حذف شد. با این حال، آن را به عنوان یک ویژگی در برنامه مایکروسافت در 20 دسامبر احیا کرده است. مایکروسافت در یک پست وبلاگ اینگونه اعلام کرد: "Photosynth، کمک می کند تا عکس هایی از یک منظره یا صحنه ای که در مقابل آن ایستاده اید را در نظر بگیرید. این کار به شما این امکان را می دهد برای شروع هر بخش از صحنه ای که ممکن است از دست رفته باشد آزادانه از یک طرف به سمت بالا و پایین، به عقب و جلو، حرکت کنید.

"Surface Pro با LTE در حال حاضر در دسترس است.

مایکروسافت Surface Pro را با LTE در ماه مه 2017 طراحی و به بازار عرضه کرد. و با توجه به Neowin، Surface Pro با LTE اکنون برای خریداری در دسترس است. شما میتوانید به خوبی درک کنید که " LTE پیشرفته" در تنظیمات دستگاه های Surface در دسترس است و قیمت بین 800 تا 2700 دلار می باشد. در حال حاضر Surface Pro با LTE در دسترس به عنوان یک مدل تجاری و محدود به پردازنده های Core i5 می باشد. نسخه 1،150 دلار دارای 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. نسخه 1450 دلار دارای 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی است. مایکروسافت برنامه نصب Google Chrome را از فروشگاه ویندوز حذف می کندمایکروسافت یک برنامه Google Chrome را از فروشگاه ویندوز حذف کرده است.

این برنامه اساسا یک برگه جدید را در مرورگر وب خود با یک لینک به وب سایت دانلود Google Chrome باز کرده است. مایکروسافت این برنامه را برای نقض سیاست های ویندوز فروشگاه حذف کرده است، زیرا این برنامه «ارزش متمایزی» را ارائه نمی دهد. یکی از بزرگترین دلایلی که مرورگر Chrome در فروشگاه ویندوز در دسترس نیست، این است که گوگل از موتور رندر وب Blink برای ساخت مرورگر خود استفاده می کند. اما مرورگر ویندوز 10S نیاز به موتورهای HTML و جاوا اسکریپت دارد.

کاخ سفید، مایکروسافت و فیس بوک را برای جلوگیری از هکرهای کره شمالی ستود.

تام بوسر، مشاور امنیت کاخ سفید، مایکروسافت و فیس بوک را برای کمک به جلوگیری از گسترش برنامه های مخرب WannaCry توسط کره شمالی ها ستایش کرده است. بوستر در یک کنفرانس مطبوعاتی کره شمالی را متهم به پشت سر گذاشتن حمله وحشیانه WannaCry کرد. بوستر از طریق CNET گفت: فیس بوک حساب های کاربری را که باعث اجرای عملیات سایبری می شدند را متوقف کرده است، و فیس بوک کاربران را مطلع می کند که ممکن است توسط کره شمالی آسیب دیده باشند و پیشنهادات خود را در مورد چگونگی ایمن سازی حساب های خود افزایش دهند. مایکروسافت کشف کرد که Ransomware WannaCry با ردیابی حملات و هماهنگ کردن این داده ها با دولت کره شمالی مرتبط بوده است. به علاوه مایکروسافت علاوه بر حمله WannaCry، آسیب پذیری های اضافی را نیز مرتفع کرد.

LTE

Surface Pro

مایکروسافت