201 Views
2018 Mar 28car
img

تسلا اعتراف کرده که رودستر جدید این شرکت تا چند سال آینده عرضه نخواهد شد؛ و زمانی که معرفی شود، از عملکردی بهبود یافته و طراحی کاملاً جدید سود خواهد برد. هرچند، طبق جدیدترین رندرهای خیالی که از این خودرو منتشر شده، تسلا رودستر نیاز مبرمی به ارتقاهای اسپورت بودن دارد.


این رندرها حاصل تلاش Peisert Design هستند. در طراحی این خودرو تویوتا FT-1 به عنوان مبنا در نظر گرفته شده و طبق گفته‌های هنرمند مذکور معرفی کننده‌ی درب‌های پروانه‌ای الکتریکی است. اگرچه شاهد طراحی کلی سوپرکار مانند و خطوط گیرا هستیم اما هیچ‌چیزی درباره‌ی جزئیات فنی این رندرها گفته نشده است. البته خود ایلان ماسک در توییتر گفته که رودستر جدید در زمان فروش سریع‌ترین مدل خواهد بود.


تسلا رودستر جدید بخشی از برنامه‌ی مستر این کمپانی خواهد بود و طبق گفته‌های ایلان ماسک دنباله‌روی تراک نیمه الکتریکی و اتوبوس خواهد بود. تسلا رودستر احتمالاً در سال 2019 معرفی خواهد شد و ظاهری متفاوت‌تر خواهد داشت و کمی سریع‌تر و بزرگ‌تر خواهد بود.


شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه تسلا رودستر بر پایه‌ی مدل 3 ساخته خواهد شد و بسیاری از قطعات و جزئیات فنی هر دو خودرو یکسان خواهد بود. البته بر خلاف مدل 3، تسلا رودستر خط سقف پایین‌تر و نمای جلوی متفاوتی خواهد داشت تا از مدل 3 متمایز شود.


ما چیز زیادی درباره‌ی رودستر جدید نمی‌دانیم اما اگر این رندرها به حقیقت نزدیک شوند پس با خودرویی جذاب طرف خواهیم شد.

تسلا

تسلا رودستر

رودستر ۲۰۱۹