36 Views
2018 Mar 30technology
img
طبق گزارش Business Insider اعلام‌شده است که  Kuvée استارتاپی که باعث می‌شد بطری شراب متصل به اینترنت وای فای  با صفحه‌نمایش لمسی تکمیل شود , تعطیل‌شده است .
این سیستم که توسط Verge در ماه مارس 2016 آزمایش شد ( و شکوه خیره‌کننده نامیده شد ) اساساً غلافی با صفحه‌نمایش لمسی است که متناسب با کارتریج شراب است . وقتی‌که کارتریج در غلاف قرار می‌گیرد صفحه‌نمایش لمسی اطلاعات مربوط به شراب مانند انگوری که از آن درست‌شده است یا ترکیب آن را نمایش می‌دهد . قیمت خرید اولیه غلاف و چهار کارتریج 178 دلار است , قیمت کارتریج‌های اضافی – که می‌تواند از طریق صفحه‌نمایش خریداری شود –  بین 15 تا 50 دلار خواهد بود . Kuvée گفت سیستم آن شراب را به مدت 30 تا 60 روز تازه نگه می‌دارد .
اگرچه علاقه قابل‌توجهی در ابتدا نسبت به Kuvée وجود داشت ولی فروش آن فقط 3 ساعت به طول انجامید که برای ادامه کار و حفظ شرکت کافی نبود . ویجای مانوانی، مدیرعامل شرکت کووی در یادداشت خداحافظی خود به‌دشواری آموزش همگانی در رابطه با این محصول اشاره کرد و گفت آتش‌سوزی سال گذشته Napa توانایی ما در جذب مشتری را در طول تعطیلات  تحت تأثیر قرار داده و ازاین‌رو توانایی ما برای افزایش سرمایه مالی نیازمند آگاه‌سازی مداوم در رابطه با Kuvée است.
مانوانی در این یادداشت می‌گوید که Kuvée همچنان به دنبال یک شریک است که بتواند " تکنولوژی Kuvée  را بخرد یا آن را تقویت کند و آن را به‌عنوان مدلی از کسب‌وکار به بازار عرضه کند "، اما تمام فعالیت‌های تجاری این سیستم در حال حاضر , 1 سال و نیم پس از راه‌اندازی متوقف‌شده است . این بدان معنی است که اگر شما سیستم Kuvée را دارید , بی‌استفاده خواهد بود تا وقتی شرکت باقی سهام خودش را به فروش برساند . از حالا تا 26مارس ،  Kuvée  تمام شراب‌های خودش را با 50 درصد تخفیف با کد LASTORDER می‌فروشد .


Kuvée

کارتریج شراب