86 Views
2018 Mar 14technology
img
ماه گذشته، توییتر قوانین جدیدی در رابطه با نحوه  استفاده کاربران و برنامه‌ها از توییت خودکار در تلاش برای کاهش هرزنامه و ربات‌هایی که تبلیغات را منتشر می‌کنند , وضع  کرد. این شرکت می‌گوید کاربرانی که از چندین حساب استفاده می‌کنند می‌توانند برخی از توییت ها را تقویت کنند یا توییت های خاصی را ترویج دهند و بر اساس  BuzzFeed  توییتر فقط حساب‌هایی که برای توییت مجدد گسترده یا برای کپی کردن و سرقت توییت از سایر کاربران شناسایی‌شده‌اند را بسته است .
 BuzzFeed می‌گوید تعدادی از حساب‌ها -  مانندdory ، girlposts وginah , که برخی از آن‌ها "صدها هزار و یا حتی میلیون‌ها دنبال کننده دارند " - خط‌مشی‌های جدید شرکت در رابطه با هرزنامه‌ها را نقض کرده‌اند و به حالت تعلیق در آمده‌اند. سخنگوی توییتر اعلام کرده است خط‌مشی‌های جدید شرکت تلاش گسترده‌ای برای مبارزه با هرزنامه‌ها انجام داده است و نقض‌کننده‌های قوانین با خطر تعلیق موقت یا دائمی حساب‌های خودشان مواجه هستند .
در ماه فوریه، توییتر گفت توانایی سیستم‌عامل‌های شخص ثالث مانند  Tweetdeck را برای توییت مجدد و یا ارسال توییت های مشابه از چندین حساب را حذف می‌کند تا عملیاتی که به‌عنوان "Tweetdecking" شناخته می‌شود  را کاهش دهد. به‌طور همان زمان با گسترش این قوانین توییتر تعدادی از ربات‌ها را نیز حذف کرد.
قوانین جدید توییتر بعد از فاش‌سازی اینکه بیش از 50،000 حساب کاربری مرتبط با سازمان‌های حمایت‌شده از سوی روسیه نزدیک به 700،000 نفر را  طی انتخابات ریاست جمهوری در ژانویه سال 2016 ، تحت تأثیر تبلیغات قراردادند , وضع شد . در آن زمان، شرکت گفت که این کار برای جلوگیری از کاربرد ارتش‌های کنترل‌کننده  ربات‌ها خواهد بود.
این محدودیت‌ها طراحی‌شده‌اند تا افراد را از ارسال "محتوای مشابه" از چندین حساب کاربری و استفاده از آن حساب‌ها برای افزایش بازدید و محبوبیت به‌صورت مصنوعی منع کنند .


توییتر

تعلیق حساب های کاربری

Tweetdeck