43 Views
2018 Feb 04News
img

اپل می گوید که درصد بسیار کمی از گوشی های آیفون 7 ؛ دارای یک اشکال هستند که باعث می شود هیچ گونه اتصال اینترنت از طریق سیمکارت صورت نگیرد  و به جای آن در بالای گوشی No Service نشان داده می شود . 

البته این یک اتفاق رایج در گوشی های آیفون 7 بوده که با خاموش  و روشن کردن حالت پرواز ؛ حل می شود . اما در مواقعی نیز این یک نقص دائمی خواهد بود و با این شیوه ؛ حل نمی شود و اپل با توجه به این مشکل ؛ گفته ؛ مشتریانی که با این مشکل رو به رو هستند ، می توانند با مراجعه به نمایندگی های اپل ، بصورت رایگان این مشکل را حل کنند . 

با این حال برای انجام تعمیرات رایگان ، یک سری محدودیت ها وجود دارد . طبق گفته اپل ، دستگاه های آسیب دیده باید دارای یک شماره مدل خاص باشند. این شرکت می گوید این دستگاه ها بین سپتامبر 2016 و فوریه 2018 تولید شده اند و در چین، هنگ کنگ، ژاپن، ماکائو و ایالات متحده آمریکا فروخته شدند . پس اگر در این بازه این گوشی را نخریده اید ؛ پس گوش تان سالم است !


همچنین اپل می گوید حق مشتریانی که قبلا اقدام به تعمیر این گوشی ها کرده اند و بابت آن پولی پرداخت کرده اند ، محفوظ است . آنها می توانند با مراجعه به نمایندگی ها و اثبات اینکه گوشی را در بازه ی زمانی مربوطه خریداری کردند ، پول خود را پس بگیرند . این اعلامیه دو هفته پس از خبر اپل مبنی بر اینکه قصد دارد باتری گوشی ها را با نصف قیمت عوض کند ؛ منتشر شده است . 

گویی اپل قصد دارد تمام نظرات منفی نسبت به خود را عوض کند ...

iPhone 7

آیفون