50 Views
2018 Mar 02News
img

در ماه اکتبر، فیس بوک اعلام کرد تغییراتی در خوراک خبری ایجاد کرده و آن را به دو فید مجزا تقسیم کرده است: یکی برای پست های شخصی از دوستان و خانواده و یکی دیگر به نام «Explore Feed» برای برند ها، ناشران و سایر کسب و کار ها.اما در روز پنج شنبه، فیس بوک اعلام کرد که این اقدام آزمایشی به پایان می رسد، زیرا نتایج منفی را به دست آورده است.

Adam Mosseri مدیر بخش خوراک خبری فیس بوک در یک پست وبلاگ نوشت: "کاربران جواب ما را دادند، کاربران دو فید جداگانه نمی خواهند" او هم چنین گفت: "در نظرسنجی ها، تعداد کمی از کاربران از این اقدام راضی بودند و با داشتن دو فید خبری جداگانه نمی توانستند با دوستان و خانواده خود ارتباط بیشتری برقرار کنند."

این شرکت در چند ماه گذشته تغییرات بزرگی در خوراک خبری خود انجام داده است. فیس بوک با مشکلات و دردسر هایی در انتخابات سال 2016 مواجه شد. افرادی از روسیه از این پلت فرم برای تبلیغات و پست های سیاسی به منظور تسریع در انتخابات و ایجاد اختلاف میان آمریکایی ها سوءاستفاده کردند و پست های سیاسی در خوراک خبری فیس بوک منتشر کردند. مدیر عامل شرکت، مارک زوکربرگ در حال حاضر ماموریتی را آغاز کرده است تا ثابت کند که فیس بوک برای جهان و برای سلامتی مردم خوب است. او گفت که خوراک خبری تمرکز خود را بر روی پست های شخصی از خانواده و دوستان می گذارد و از ویدیوهای ویروسی و داستان های خبری دور خواهد شد.


فیس بوک

خوراک خبری