60 Views
2018 Jan 08technology
img
از الآن به تلویزیون‌هایی فکر کنید که در آینده با چرخش و مخروطی شدن در یک جعبه کوچک قرار می‌گیرند و به‌راحتی قابل حمل و نقل خواهند بود
اگرچه برخی از تلویزیون‌های دارای صفحه‌نمایش بزرگ که در CES های گذشته  به نمایش گذاشته‌شده‌اند منحنی بوده‌اند اما تلویزیون OLED ال‌جی اولین تلویزیونی است که در حد مخروطی شدن  قابلیت انعطاف‌پذیری دارد  و در CES بعدی به نمایش گذاشته خواهد شد . تصاویر نمایشی  LG به یک جعبه کوچک به اندازه یک نوار صوتی برای نمایش فرستاده می‌شود اما این شرکت همچنین در مورد ساخت صفحه‌نمایش قابل پرتابل صحبت می‌کند .
در حال حاضر تلویزیون‌های OLED تخت ال‌جی و دیگر شرکت‌ها تصاویری با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهند و هیچ دلیلی ندارد که فکر کنید این صفحه‌نمایش قابل چرخش دورانی فاقد این ویژگی‌ها باشد .LGD یک شرکت فنی مجزا از LG الکترونیک یا LGE  است و هنوز جزئیات دقیقی در رابطه باعرضه این تلویزیون به بازار , قیمت آن و اینکه چگونه می‌توان آن را به صفحه‌نمایش تخت تبدیل کرد ارائه نداده است .
بااین‌حال این اولین تلویزیون ال‌جی باقابلیت تبدیل‌شدن به حالت مخروطی است  که به نمایش گذاشته‌شده است . در CES 2016 یک تلویزیون 16 اینچی عرضه شد که علیرغم وضوح تصویر ضعیف آن بسیار کوچک و جذاب و حتی فول HD نبود . تلویزیون‌های بزرگ‌تر بهتر هستند مخصوصاً باکیفیت سینمایی OLED .
یک تلویزیون 18 اینچی OLED نیز در این نمایشگاه بود که می‌توانست به شکل مخروطی تبدیل شود و توسط یک‌پایه مشکی و یک جفت پلاستیک به‌صورت ایستاده قرار می‌گرفت . بر روی سطح آن احتمالاً تصاویری از شهر اسکایلین و دیگر فیلم‌های نمایشی با یک انحنای تنگ و عجیب نمایش داده می‌شد . من تاکنون چنین چیزی ندیده بودم .
تلویزیون‌های OLED ال‌جی در سال 2018 خیلی موفق نخواهند شد . بااین‌حال  به مدل‌های جدید ال‌جی پردازشگرهای پیشرفته , قابلیت بالای قاب و کنترل صدا اضافه‌شده است .


تلویزیون

OLED

ال جی

LG