4833 Views
2018 Jan 17technology
img

پس از معرفی چندین فناوری جدید و محصولات جدید در نمایشگاه CES) 2018) در هفته گذشته، سامسونگ و ال جی دو رقیب سنتی در حال حاضر آمادگی خود را برای انتشار سیستم های تهویه هوای مبتنی بر هوش مصنوعی خود را در این ماه اعلام کرده اند. در روز سه شنبه، خبرگزاری کره جنوبیYonhap از منابع خبری صنعت مطلع شد که دو شرکت فن آوری رقیب در ماه ژانویه در حال آماده سازی سیستم های هوشمند جدید خود هستند. ال جی در حال برنامه ریزی برای انتشار سیستم های تهویه پیشرفته خود را بعد از این هفته است، در حالی که انتظار می رود سامسونگ محصول جدید خود را بعد از این ماه جاری معرفی کند. 

این ایده که سامسونگ و ال جی در حال ساخت سیستم های تهویه مطبوع مبتنی بر هوش مصنوعی باشند نباید یک موضوع شگفت انگیز باشد. دو تولید کننده لوازم خانگی در CES تاکید کردند که آنها فناوری اینترنت اشیا (IoT) و فناوری AI (هوش مصنوعی) را به محصولات آینده خود اضافه می کنند. با IoT، سیستم های تهویه مطبوع جدید ال جی و سامسونگ قادر به اتصال به اینترنت و به اشتراک گذاری داده ها با سایر دستگاه های متصل می شوند. این باعث می شود که مصرف کنندگان بتوانند به آسانی یک دسته از دستگاه ها را در حالی که دستورات را به یکی از دستگاه های متصل ارسال می کنند، کنترل کنند. 


سامسونگ، سازنده Galaxy S9 در حال ساخت نسخه های ارتقا یافته از بهترین سیستم های تهویه مطبوع بدون باد است. این سیستم های جدید Bixby 2.0 نام دارند که برای لوازم خانگی طراحی شده است که با تلفن همراه هوشمند کنترل می شود. Bixby به این معناست که تهویه مطبوع جدید بخشی از محصولات سامسونگ است که از فناوری IoT Hub SmartThings پشتیبانی می کنند.

سامسونگ در غرفه CES خود توضیح داد که پلتفرم IoT قدرتمند خود را برای مشتریان خود فراهم می کند، بنابراین دستیار دیجیتال هوشمند خود را به انواع دستگاه های خود متصل می کند. 

از طرف دیگر، سیستم های تهویه مطبوع جدید ال جی، نسخه های 2018 از سیستم تهویه مطبوع Whisen شرکت است و آنها از نام تجاری ThinQ AI ال جی بهره مند خواهند شد و توانایی یادگیری عمیق خواهند داشت. ال جی این محصولات جدید را در مراکز خود در یوئیدو، مرکزی سئول، پنجشنبه آینده معرفی می کند. به گفته کره هارالد، شرکت ال جی اعلام کرده است که هدایا و تخفیف های مختلفی را برای خریداران مدل های جدید Whisen ارائه می دهد.


در همین حال، مصرف کنندگان همچنین منتظر هدست های جدید سامسونگ و گوشی های جدید ال جی برای نیمه اول سال 2018 هستند. سامسونگ پیش بینی می کند که گوشی گلکسی S9 خود را در کنفرانس موبایل جهانی 2018 در ماه های ماه مارس در بارسلونا معرفی کند. بر خلاف انتظار، مدیر عامل ال.جی اخیرا دستورالعمل هایی برای تجدید نظر در گوشی هوشمند G7 را صادر داده است و معتقد است که این گوشی تجدید نظر شده در آوریل امسال منتشر می شود است.

سامسونگ

ال جی

تهویه مطبوع

هوش مصنوعی