66 Views
2018 Jan 23Newstechnology
img

در حدود یک ماه پیش از شروع مراسم بزرگ MWC سال 2018 ؛ سامسونگ از خانواده ی تکنولوژی جدید خود ، به نام  ISOCELL ؛ رونمایی می کند که با فناوری هایی مثل  Tetracell و Smart WDR همراه است . این فناوری های جدید ، که عمدتا مربوط به دوربین هستند و قابلیت هایی مثل اندازه دیافراگم متغیر و ضبط ویدئوی آهسته را در خود دارند ؛ احتمالا در گوشی های Galaxy S9 و Galaxy S9 plus ، حضور داشته و همه را به خود خیره می کند .
ابتدا در مورد ISOCELL Bright حرف می زنیم . این عضو از خانواده جدید سامسونگ ، از تکنولوژی Tetracell سامسونگ برای بهبود اندازه ی نور در شرایط نور کم استفاده می کند و با ترکیب چهار پیکسلِ کنارِ هم ، در یک پیکسل ، کیفیت عکس ها را افزایش می دهد  . سامسونگ از این تکنولوژی در ابتدای ماه اکتبر گذشته ؛ رونمایی کرد . علاوه بر این ، سامسونگ این تکنولوژی را به همراه تکنولوژی دیگری به نام WDR ، همراه می سازد . WDR قادر است در شرایط گرفتن چندین عکس تار و بی کیفیت ، آنها را تبدیل به یک عکس با کیفیت بکند . ترکیبی از Tetracell و Smart WDR سنسورهای دوربین گوشی های جدید را قادر می سازد تا جزئیات بیشتری را در محیط های روشن و تاریک ، برای عکاس ؛ فراهم کند .


به طور مشابه ، ISOCELL Fast نیز عضو این خانواده است که برای فعال کردن فیلمبرداری با کیفیت Full-HD (1080p) با نرخ فریم 480 فریم در ثانیه مورد استفاده قرار می گیرد. در ISOCELL Fast  همچنین دارای فوکوس اتوماتیک سریع تر؛ با فن آوری پیشرفته PDAF می باشیم . به طور مشابه ، ISOCELL Slim وجود دارد که تجربه تصویر برداری با وضوح بالا را در حضور اشیا نازک و کوچک و در حد 9 دهم  میکرون فراهم می کند . سامسونگ ISOCELL Dual خود را نیز طراحی کرده است که قابلیت هایی مانند زوم لیزری ، عکاسی خوب با نور کم و تشخیص عمق عکس را نیز با خود به همراه دارد .
در کل ، احتمال می رود گوشی Galaxy S9 با مشخصات زیر ، رونمایی بشود :
صفحه نمایش 5.8 اینچی Super OHD Plus
بلندگوهای استریو مدل AKG
دوربین دوگانه 12 مگاپیکسلی در جلو و یک دوربین 8 مگاپیکسلی در پشت
فناوری دوربین Super Speed
برای فهمیدن  جزئیات بیشتر از این گوشی ؛ ناچار به صبر کردن تا مراسم MWC هستیم !

Galaxy S9

Samsung

سامسونگ

گلکسی

ISOCELL