566 Views
2018 Jul 25entertainment
img

چند وقت اخیر بخاطر حواشی زیادی پیرامون جشن عروسی آناشید حسینی با آقای امیر محسن مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک منتشر شده از ایشان خواستیم شخصا با پایگاه خبری اطلاع نیوز مصاحبه ای انجام داده و در این زمینه شفاف سازی بفرمایند.

جزییات عروسی لاکچری آناشید حسینی

آناشید حسینی قبل از اینکه عروس سفیر ایران در دانمارک شود!

 حواشی اخیر در مورد عروسی سیده آناشید حسینی طراح معروف لباس در ایران و امیر محسن مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک به زبان خودش

خانم حسینی در این مصاحبه اظهار کرد: در حدود یک سال است که در زمینه طراحی لباس با هدف ترویج استایل شخصی خود هستم که برخی آن را استایل اسلامی یا استایل با حجاب میخوانند. بعد از شروع فعالیت در مدت زمان کوتاهی بازخورد بسیار خوبی از مردم داشتیم بطوری که در یکی از ایونت ها یا رویدادهای طراحی لباس با استقبال بیش از 4000 نفر مواجه شدیم که در نوع خود نتیجه عالی بود.
پدر من در زمینه اقتصادی فعالیت آزاد دارند و هیچوقت شغل دولتی نداشتند و بنده یک سال است که با آقای امیر محسن مرادیان ازدواج کردم.
اخیرا شایعاتی در رابطه با ازدواج ما پخش شده که موجب دل شکستگی و ناراحتی من و همسرم و خانوده هایمان شده است. صحبت از عروسی لاکچری و هزینه های میلیاردی شده و آقایی که برای اولین بار این خبر و پخش کردند چندین بار از کلمه ی آقازاده و عروسی میلیاردی پسر سفیر ایران صحبت کردند که نهایت ناجوانمردیست.
ما هم متوجه وضعیت بد اقتصادی جامعه هستیم و چون فعالیت اقتصادی داریم اتفاقا خیلی خوب آن را درک میکنیم اما این اخبار به هیچ وجه صحت ندارد چون هم من و هم همسرم شاغل هستیم و درامد خوبی هم داریم و مراسم عقد و عروسی ما یکی برگزار شد پس هزینه ها بین من و همسرم تقسیم شد و تمام هزینه های عروسیمان را من و همسرم پرداخت کردیم.
تالار ما مثل خیلی از تالارهای دیگر دارای خدماتی بود که ما از خیلی از خدمات آن استفاده نکردیم و به راحتی از طریق تالار قابل استعلام است.
حتی مراسم ازدواج ما با صرف نظر کردن از خیلی مراسمات و هدایای خاص عروسی برگزار شد. در برخی رسانه ها اعلام شده که پدر شوهر من از مراسم عروسی اطلاعی نداشتن همچین چیزی درست نیست و ایشان فقط تالار رو ندیده بودند و از آنجایی که قرار بود هزینه ها را من و همسرم بدهیم انتخاب تالار را بر عهده خود ما گزاشتند.

 توضیحات خانم حسینی در خصوص پدر همسرش
ایشان بر خلاف آن چیزی که منتشر شده فوق العاده مرد ساده زیستی هستند و در زمان اقامت در ایران حتی با وجود اینکه میتوانستند به موجب شغلشان از راننده شخصی استفاده کنند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده میکردند .من حتی برای کار خودم و فروش لباسهام از ایشان استفاده نکردم چون شان ایشان را بالاتر از این میدانم.
در زمینه اقتصادی جامعه ما هم تحت فشار هستیم و شاید تا پارسال جزو قشر مرفه حساب میشدیم ولی به جرات میتوانم بگویم در حال حاضر جزو قشر متوسط جامعه هستیم و مراسم عروسی ما نمیگویم معمولی ولی معقول برگزار شد و مهمان سیاسی هم داشتیم که بیشتر این حساسیت ها و شایعه پراکنی ها جنبه سیاسی دارد.
من هم معترض به وضعیت اقتصادی کشورم هستم و روی کار من هم تاثیر منفی گذاشته است بطوریکه شاید پارچه ای که تا چند ماه پیش متری 40 هزار تومان خریداری میشد الان باید به مبلغ 80 هزار تومان خریداری کنم. و در اخرین همایش لباس ها را بدون اضافه قیمت با سود بسیار ناچیز فروختیم که اثبات کنیم در این شرایط ما مردم باید به هم رحم کنیم. شاید حق بیشتری برای اعتراض برای خود داشته باشم چون مثل برخی از مردم روبروی تلویزیون ننشسته ایم و فقط به وضعیت اقتصادی اعتراض کنیم چون خود ما در آن فعالیت داریم مستقیما با آن دست به گریبان هستیم.
من به شخصه آدم سیاسی نیستم و در مورد سیاست اطلاعات بالایی ندارم اما باز هم به فعالیت خود ادامه میدهم و شاید در آینده با همراهی همسرم زندگی بسیار عالی بسازیم و در حال حاضر ترسی از گفتن اینکه در خانه 90 متری اجاره ای زندگی میکنم یا مدل ماشینم 206 است نداریم چون عین حقیقت است.

عکس های مراسم عروسی ما بدون رضایت پخش شده از از نظر شرعی به هر بهانه ای غیر قابل قبول است.
باز هم سپاسگزارم و برای شما و تمام زنان سرزمینم آرزوی موفقیت دارم.

بیوگرافی آناشید حسینی

منبع : etelanews.com

عروسی لاکچری

آناشید حسینی

آناشید حسینی و همسرش

امیرحسین مرادیان

anashidhosseini

anashid hosseini

عروسی لاکچری پسر سفیر